bugün

onu islam'ın zorunluluklarına alıştırmaktır. 140 ıq altı insanlar anlamayabilir pek tabi.
dini özgürlüğünü kızına yaşatan zihniyet. onayını alırlar;

- kızım artık 7 yaşına geldin, başını kapa emi!
+ oluy baba.
: recep koş recep, kızın burnu akmış türbana silmiş.
- ekmek müsap çarpsın sıkarım kafana kız! öldürürüm seni.

diyaloğunun yaşanabileceği zihniyet.

edit: mübarek; cemaat sözlük. dini bir konuya karşıt görülen beyanımdan sonra topluca girişiyor birileri. dini konularda entry girmekten korksaydım uludağda yazar olmazdım ekşi çaylakta takılırdım. * *
Ne güzel demiş Neyzen Tevfik ;

" Ne ararsın TANRI ile aramda
Sen kimsinki orucumu sorarsın
Hakikaten gözün yoksa haramda
Başı açığa niye türban sararsın "
objektir açıdan bakıldığı zaman küçük kızlara mini etek giydirmekten pek bir farkı yoktur.

bırakın kardeşim çocukları!
ayarınızı orta şekerde tutunki büyüdüğü zaman ne yapacağına kendi karar versin.
küçük kızlara mini etek giydiren zihniyetten farkı yoktur. islamcı takılan ve bilinçsiz modernistlerin birbirine atıfta bulunabilecekleri bir konudur
azgın, vahşi, sapık, tecavüzcü(!) çocuklardan çocuğunu korunmak için çocuklarına türban takan zihniyet.

dinin zorlukları deniyor. islam zor bir din mi? hoşgörülü bir din diye mi yutturuluyor. e bu müslümanlıksa bu zorluk niye. bu müslümanlık değilse peki kendi kahrolası faşist tarikatınızı neden müslümanlık diye insanlara aşılıyorsun. ****
Makyaj yapmasına izin verilme koşulu ile bir çoğunun türbana yönlendirilmesi.
islamiyeti yobaz bir din olarak gösteren bir eylem yapan şerefsizin en önde gidenidir.
takdirimi kazanan zihniyet.çocuğa inancını küçük yaşlarda öğretecek pek tabii.ailenin en doğal hakkıdır çocuğunu istediği gibi yetiştirmek.devlet karışamaz bırakın bir başka boşboğaz bireyi.
Dinin şartını uyguladığını sanan zihniyetin, henüz bir iradeye sahip olmayan ve neden kapandığını dahi henüz netleştirmemiş sübyanlara uyguladıkları yaptırım. bir de örnek olarak açık giyinmeyi öne sürerler, daha komik olurlar.
resmi gördüm de ayar oldum yaa...

ulan bu 10 yaşındaki çocuklardan tahrik olanı kapatın yerin dibine. bu nasıl bir şeydir?
geçen gün 8 yaşında bir çocukta gördüm hatta takarken babası okadar mutluyduki. Ulan o nasıl bir sapıklıktır o nasıl bir yobazlıktır böle insanları gördükçe midem bulanıyo.