bugün

madem kürtü savunuyorsun, kürt müsün diyince neden rahatsız oldun sorusunu sormak istediğim durum. sen de biliyorsun di mi barzo olduklarını çakal seni *

edit : şahsen ben türkçü olmakla beraber alman ırkını da severim. almanları savununca birisi bana alman mısın dese vay yavşak illa alman mı olmam gerekiyor falan demem. hayır kardeşim alman değilim derim. ulan amına koduklarım ahahahah ezikler ya.
Akıl sağlığı yerinde olan hiç kimse tecavüzcü gaspçı terörist olarak nam salmış bir orta çağ kabilesini savunmaz bu sebeple "Kürt müsün" sorusu sorulabilir. Normal yani trinidat lı keke.
ilginc yavsaklik. Yok su fasistlerde akil yok birader. Wehrmacht gibi bir ordu bile bu sikko beyinler yuzunden dagilmadi mi amk.
Yavşaklara verilecek en iyi cevap
- evet kürdüm olacaktır. Durup izle sonra çok zevkli o halleri.*
mazlumu savunmak bi irka indirgenemez, evet rahatsiz olan siktirsin gitsin. bu ülkede kürtler vardır ve her zaman savunulması gerekir. tıpkı soykirima maruz kalan ermeni, yahudi, aleviler gibi.ve tabiki filistinliler...
Bir salak der ki " madem türksün neden kürdü savunuyorsun"

Uzun uzun yazabileceğin bir birikimin var mı bu konuda?
Bu ülkeye ne faydan dokundu?

Ben sana ülke için senin gibi şerefsizlere rağmen hizmet etmiş onlarca kürt sayabilirim mesela. Senin varlığının getirisi ne peki bu ülkeye? Git boka falan kon, uzaklarda vızılda.

Edit: baştaki hırsız olmasa %7-8 oy potansiyeline sahip hırıldak liderin müridleri. Bak başbakanın cümle içinde alenen kürdistan diyor, pkk ile masaya oturuyor. Götün varsa ona etsene bu küfürleri, çıksana sokağa, yürüsene üstüne. Yemedi mi kırma enik? Hani atilla, kürşat? Kan akmıyor mu artık damarında?
normaldir. kurdu savunana kurtmusun diye sorulur.
Evet kurdu savunursan kurtmusun denir. Ama insanın kendisini aşağılık hissetmemesi lazım böyle bi soru karşılığında .doğal olarak sorulur ve Hayır veya Evet dersin.
Kürtlerin Her zaman mazlum olduğu ve Her zaman savunulması gerektiği tamamen yanlış bir olgu. Çünkü tam olarak eşit haklara sahibiz. Kimsenin eziliyoruz demeye hakki Yok. Toplumda yaşıyorsa bu ezikliği o kişinin kendi hal ve hareketlerinden kaynaklanır.