bugün

1)Okullar açılıyor;bu,Kürtçe eğitim için bir fırsattır.Basit bir sivil itaatsizlik öneriyorum:Çocuklarımız okulda öğretmenlerle Kürtçe konuşsun. Şırnak,Hakkâri,Diyarbakır ve pek çok yerde bu ırkçı eğitim iflas eder.Bu suç değil,aileler ve çocukları zarar görmeyecek.içte ve dışta büyük bir ses getirir.Hükümet ya istifa eder,ya da bu hakkı tanımak zorunda kalır.Tek ses olmanın vaktidir.ÇARE VAR ÇÖZÜM VAR

https://twitter.com/mahmu...tatus/1431890399086448641
Bunlar daha iyi günlerimiz bu çağrıları arttıracaklardır.
Amerika’da çinlilerin çince, meksikalıların, brezilyalıların, porto ricoluların ispanyolca-portekizce hatta kendi yerel dilleriyle eğitim görmesini istemeleriyle eş değer istek.

Temelsiz ve niteliksiz.
arap gericiliği ve sol gericiliği hiç bu kadar tek yumruk olmamıştı. yeterki karşılarında aydınlık yüzlü, batının güzel değerlerini taşıyan, geleceği parlak 1 türk olsun hepsi emperyalistlerle el ele verir.
Mahmut alınak hıyarının tek biri bile tutmayan sayısız "sivil itaatsizlik" procelerinden birisidir.

Kendi halkına bu kadar yabancı biri cihangir'de bile bulunmaz.

Yahu bir kere dediğini dinleyen çıkmaz. Diyelim ki çıktı, ne olacağını sanıyorsun? Öğretmen dersi anlatır, geçer... Sizin mikro milliyetçiliğinizle mi uğraşacak?

Bu arada proce belgesi olarak ortaya koyduğu Tweet mesajını Türkçe yazmış akıl küpü!
Konuşarak herşey halolur.böle basit şeyler için vatan elden gideyh diyip abartmak yanlış bence.
bu sorunların kökten çözümü için (bkz: ayrılıkçı türkler)

tek yol budur ....
Bu yapılan çağrı büyük bir suç teşkil ediyor aslında.