bugün

islam dini ile ilgili başlıklara da sıçmaları ile derhal anlaşılan gerçektir.
her ırkın faşistliğini bir derece anlarım da, ermeninin siyonistin köpeği neden olursun diye tepelediğim gerçek olsa ne yazar gerçeğidir.

ermeni karışımlı yarı kürt örgütü pkk'yı türkiye'deki kürtlerin sadece %35inin desteklediği gerçeğinin de gölgesinde kalmaktadır.
(bkz: ironi)
(bkz: kürt kızı sevgili)
türklerde de kürtlerde de faşist vardır.iki milletde de adam gibi adamlarda vardır.milletler, gruplar ,cemaatler vb vb.. adına yapılan bu tarz genellemeler adicedir. ayrıca, olan faşist kürtlerin çoğu etki-tepki meselesinden bu durumdadır.kısacası boşverin bunları aga.
bu gerçekse ben kendi dünyamdaki 'gerçek' kavramını kovuyorum.
önerme %100 de %100 doğrudur. ırkçılığın , elinden şekeri düşen çocuk modelidir. hep ağlarlar.( ermenileri destekleyenleri )
yapılanlarla ortada olan gerçektir. bu faşistliklerini örtmek için durmadan eziklik propagandası yaparlar,sözde türkler de gördün mü lan bu kürtler hep eziliyor, yazık destek olalım hem belki hümanist görünüp kızlar arasında popüler oluruz tarzı salak düşüncesi ile faşitliği örtmek için kürtlere yardımcı olurlar.
(bkz: içimizdeki kürtler)
tamamen kürtlerin aşşağılık kompleksine dayanmaktadır. sağlam dayanaktır ayrıca.
şimdi bir kürt gelecek buraya ''eşitlik, ulusların kendi kaderini tayin hakkı, wara wara, demoğrasi'' diyecek. o demeden diyorum ki. senin dediğin ulusun kendi kaderini tayin hakkı bebişim, abhazlar tarafından gürcülere karşı kullanıldı. ama biz amerika'dan, sscb'den destek almadık. uyuşturucu satarak silah almadık, bebek öldürmedik, intihar saldırılarında çoluk çocuk demeden katletmedik.

sizden farkımız bu işte. bizi asil yapan, sizin hayvanlıklarınızdan ayıran bu.
hak verdiğim önermedir.

böyle bir başlık açılmışken demokrasi havarisi bölücü barzoların ve onların payandası olan tasmalı sözde sosyalistlerin ortalıkta görünmemesi, "faşizzler yine başlık açmış, bize hakaret ediyorlar, halkların kardeşliği bik bik bik..." dememeleri insanı derin derin düşündürüyor. ne oldu lan dürzüler, siz de mi açlık grevi tiyatrosu oynuyorsunuz ? devam edin, açlıktan geberin. bu ülkenin ekmeği, suyu size haram olsun.
bdp'ye oy verenler bu gerçek grubunda yer almaktadırlar.