bugün

Kaçak elektrikle ısıtılan su ile boy abdesti aldıkları için kaçak elektrik kullanan kürtlerin boy abdestsiz ve cenabet bir şekilde dolaştığı gerçeğidir.
Kullandığınız Kaçak elektriğin hesabını sizden soran bir devlet yok, peki bre cenabet ibneler; Allah'tan da mı korkmazsınız.
Edit. Sözlükte kaç tane kaçak elektrik kullanan cenabet ibne var merak ediyorum, birazdan belli olur.

Edit. Şimdilik 3 tane var, bir göt veren de beni şikayet edeceğine kaçak elektrik kullananları şikayet etsin amk mun hırsızı.
Beyler şöyle bir şey vardır o terim kürt çocuklarının yıkanması ve tuzlamamasından gelir. onlarda bu gelenek yoktur. aynı zamanda onların tellerinın kokmasını da sağlar. o yüzden bizlerden farklı bir kokuları vardır.
gercekmidir bilemem. kurt degilim ama belki cenabetimdir. o kurt diye ayirdigin insanlar pkk ya destek vermiyor ise, hepsi benim gozumde senden daha degerlidir.
Pardon özür dilerim adamları kaçak elektrik kullanıp hakkımızı yedikleri için tebrik etmemiz gerekiyor du.
"Özür dilerim sayın Kürt kardeşim istediğin kadar kaçak elektrik kullanabilirsin"

geçen Mayıs ayında bir ay evde değildik 95 lira fatura geldi be, sadece bir buzdolabı, bir de derin dondurucu çalışıyordu ve sen bana hakaret etme diyorsun.
Mevzu parası da değil, mevzu keriz yerine konulmak, o hırsız piçler için ödediğim para evlat acısı gibi koyuyor bana.
doğru tespittir , zira molotof ile adamlar duş alır olmuş , eşek siker , yengeye sarkar , kış kardeşe arkadan vurur olmuş... bunlar ömür boyu cenabet kardeşim ömür boyu...
aynı vatanda bir arada yaşama zorunda olduğunuz halkın bir kesimine karşı kin ve düşmanlık söyleminde bulunmak yasalar nezdinde suçtur ve milli birliğe dinamit koymaktır. bundan en çok pkk yararlanmaktadır. dolayısıyla bu söylem pkk'ya destek anlamına da gelir.
Türk'e gelince yasa var dimi bu amk mun ülkesinde, kürde göz yumup beni ezecek yasanın da amına korum devletinde, çıldırmayın insanı, siktirtmeyin yasasını.
Adam çıkmış hala devlet bütünlüğünden milli birlikten bahsediyor, o işler biteli çok zaman oldu kardeşim, uyanın artık.
(bkz: Adam haklı dağılın)

Şikayet edecek lavuk bi zahmet beni de etsin.