bugün

yüz senedir süre gelen olaydır. adamlar cahil ne yapacaksın.
kürt olmamama rağmen genellemeye herzaman karşı olduğumu belirterek lafıma başlayacağım. şimdi cahillik tartışılır. emin ol sen çok daha fazla cahilsin ki böyle bir lafı atıyorsun. bak arkadaşım kürtlere olan düşmanlık var amenna ama o kürtlerin belki de çok ufak bir kısmı bilemiyorum yüzde kaçı ama evinde atatürk resmi ve türk bayrağı asılı. senin evinin neresinde var türk bayrağı bana bir söylermisin özelden? he cahilliğe gelelim arkadaşım. nerede okuyorsun, ne iş yapıyorsun hiç bir fikrim yok tabi ki. ama şundan eminim ki benim kürt arkadaşlarım senden baya baya daha bilgili emin ol. niye dersen adamlar sürekli kitap okuyor, okudukları üniversiteler azımsanacak okullar değil ( itü,boğaziçi,hacettepe ), okudukları bölümlerde aynı şekilde (tıp,mühendislik). he şimdi bir açıklama isteme hakkım var değil mi neye göre cahillik bu? tekrar edeyim de bana göre cahillik bilip bilmeden atıp tutmaktır.

not: bu entry büyük ihtimal silinecek ama olsun. böyle saçmalığa izin verip bunu silecek olan moderasyona hürmetler.