bugün

(bkz: ayrılıkçı türkler)
(bkz: kürt tehciri)
Basbas bağırıyoruz sesimizi duyan yok.
Olamayacak eylemdir. Avcunuzu yalayın türkolar.
Bu topraklarda yüce kürdolar varken olmayacak eylem.

Yaşa yüce kürdo ırkı!
alenen nefret kusan yazar beyani. cok sey yazardim da degmez bu sozde humanistlere.

edit: gencler rahatsiz. eksilemeye baslamislar, rica ediyorum gunluk hayatta yapamadiginiz seyleri su sozluge sicmayin.
burada baska herhangi bir irka yonelik boyle kufurler olsa inletirdiniz burayi.
ilk 5 yazarı ülkeden siktir ettik mi ortadoğunun en mükemmel ülkesi oluruz yemin ediyorum.

faşist diyince de ota boka faşik diyonuz diyorlar kişiliğine attırdıklarım.
Orta Asya'dan gelerek bu coğrafyanın asıl unsurunu buradan atmak, dağdan gelip bağdakini kovmaktır. Bunu dile getiren zihniyet 1071 den bihaber Galiba.
bu gidişle olacak gibi. millet yazmıyor ama söylüyor. kürtlerden gına geldi.
olm bi siktirin gidin orta asya bozkırlarına bak moğolların nüfusuda azaldı bir bok yapamazlar size korkmayın dönün evinize. rumlar ve ermeniler geri gelsin solcu türklerde kalsın siz siktirin abi ülke 100 yıl ileri gitmezse adam değilim.
allah'tan olması dilenen huzurun anahtarı olay.
yapamayız çünk kürtleri kabul edecek bi topluluk yok, kürtleri kabul etmektense bize 100 milyar dolar para verirler.
olmasını istediğim hadise , afrikadan ülke alalım.
(bkz: nasıl yavşaklarsınız lan siz öyle) dedirtti.
öncelikle 1071 öncesinde ki dönemde kürtlerin anadoluda olduğunu sanan kekolar size sesleniyorum;açın biraz tarih okuyun.sürgün konusunda gelecek olursak da mümkündür fakat o coğrafyada böyle bir haraket türkiyenin 2.soykırım davasını çıkartır.o yüzden bu kadar uğraşılacağına toptan imha net çözümdür.ne türkiyesi dünyanın hayrına. bunlardan sabun bile olmaz.
şahsen fazla ırkçı biri değilim ama terör bunlarda, meclise girip teröre zemin hazırlayanlar bunlar, kaçakçılık bunlarda, provokasyon bunlarda, kekoluk ve eşkıyalık bunlarda. ve aklıma gelmeyen tüm kötü özellikleri bünyesine toplamış bir millet. gerçekten bunları sürgün etsek refahımız artar, can güvenliğimiz olur ve terör sorunumuz olmaz. bundan dolayı düşünülemesi gereken bir olaydır.