bugün

sözlukte açılan saçma sapan başlıklar yüzünden düşülen durumdur. Bu başlıklar öyle belden aşağı vuruşlar içerir ki, aynı yazılar amerikalılara yazılsa aynı tepkiyi vereceğim kesindir. oysa etnik ayrımcılığa karşı biri olarak bu tepkiler yüzünden kürt sempatizanı hatta teröristleri özgürlük savaşcısı ilan eden bir duruma düşmekteyiz. sonuç olarak kürt ve türk diye bölünmek kabul etmediğim bir durumdur.
ahmet altan'ın kürt kardeşlerimin hakları gelen kadar artık ben de bir kürdüm sözünü akıllara getiren savunmadır.
bütün etnik gruplara istinasız gösterilmesi gereken davranış.

(bkz: insan olma sanatı)
(bkz: akın birdal)
(bkz: ufuk uras)
(bkz: ismail beşikçi)
duygusal bir millet olduğumuzun kanıtıdır. hafiften kendini acındırma ve bir kaç damla gözyaşıyla çok rahat kandırılabiliriz. ulan adamların savunulacak veya acınacak neyi var allah aşkına. ben 22 yaşındayım bugüne kadar aydan aya gelen bütün faturalarımı ödedim, devlet üniversitesini kazandım, ekonomik durumum iyi olmadığı halde devletin yurdunu kazanamadım, 4 yıllık üniversite hayatım boyunca beş kuruş burs almadım ne devletten ne de özel bir kişi veya kurumdan, babamın bağkura olan borcu yüzünden beleş tedavi olamadım ama kürtlere baktığımızda maşallahları var. kaçak elektrik kullanıyorlar, doğduklarından itibaren devlet tarafından para alıyorlar, okusunlar diye türlü türlü kampanyalar yapılıyor, bir ton burs alıyorlar, yeşil kartı var bir çoğunun her türlü tedaviyi görüyorlar. daha ne olsun la.
(bkz: başlık açarken heyecanlanıp imla hatası yapmak)
(bkz: kürtleri savunmak)
2 yıl öncesine kadar benimde yapmış olduğum hede. ama sonra bir baktım ülkede nerede huzursuzluk , pislik vb. aklınıza gelenecek ne kadar olumsuzluk varsa altından bunlar çıkıyor. sonra aklım başıma geldi çok şükür.