bugün

samimiyetsiz olmaları.
misafirperver olmaları. evet biz türkler de misafirperverizdir ama kürtlerde bu olay bambaşka bir boyutta yaşanıyor. yolunuz düşerse bir kürt düğününe gidin ne demek istediğimi anlayacaksınız.
pis faşist türkler gibi olmamalarıdır.
molotof atmazlar.
ense kökünüze taşla vurmazlar.
ensest ilişki zinhar yoktur.
ilişkiler ortaya çıkınca cinayetlerle örtbas asla yoktur.
yağma ne demek onu bilmezler.
kürtçülük filan yapmazlar.
pkkya yardım etmezler.
askere, polise kurşun sıkmazlar.
otobüs yakmazlar.
çocuklarını dağlara militan diye yollamazlar.
kaçak elektrik kullanmazlar.
tuvalet kültürleri çok gelişmiştir.
misler gibi kokarlar.
hanzoluk, barzoluk, kıroluk gibi şeyler asla onlarda görülmez.
turistlere tecavüz filan etmezler.
kaçakçılıkla işleri olmaz.
cinayet, gasp vs hiç alakaları yoktur.
liste çok uzun, velhasıl melek gibi insandırlar. hem de hepsi birden.
sadakatli ve çok misafirperver insanlar olmaları.bir kişiye değer verdikten sonra kolay kolay o kişiyi terk etmemeleri.
büyük penis, kaslı olmak, uzun boy geniş omuz ve yakışıklılık.
kokmaları.
bir arkadaşım yeni dogan bebekleri üşümesinler diye kuyruk yağı ile yağladıklarını söylemişti. sebebi bu olsa gerek.
aile başına 10-12 kadar çocuk yapabilmeleri. kadınları çok doğurgan.
onun bunun karısına kızına taciz etmeleri turist görünce hi bile demeden are you sex demeleri,ama aynı zamanda iş töre cinayetine geldiğinde bir numara olmaları bakımından büyük çelişki içerisindeler.
mış,mişli cümleler.
temiz olmamaları ve kokmaları.
insanı insan yapan özelliklerdir.
ereksiyon olamamaları halinde seksüel temasla kullanabilecek kadar büyük burunları, kirlimsi tenleri, peynir bidonu gibi kokmaları.

beyaz kürtler de vardır, ama onlar da salamura gibi kokarlar. bir şey değişmez yani.
esmer tenli oluyorlar genelde.
ikinci dilleri olan turckeyi kullanmiyorlar diye dalga gecilmeleri.

dalga gecenlerin de afedersin yarak gibi ingilizce konusmasi durumu ironik yapiyor.
göz torbalarına kadar olan sakallarıyla kürt erkekleri, balta girmemiş orman gibi kaşlarıyla kürt kızları kendilerini ifşa ediyorlar.

not: la oglum neden eksiliyorsunuz. eksik mi söyledim. "kızların bıyıklarıda var" mı diyeydim ?
arkadaşlar kürt değilim ama bu kadar da abartıp ırkçılık seviyesine inmek ayıptır. insana insan gözüyle bakmak gerekir lakin benim arkadaşlarım içinde çok fazla kürt var ve inanır mısınız bana göre türklerden bin kat daha delikanlılar bu arkadaşlarım. tamam dediğiniz özelliği taşıyan kürtler de var ama bu çok az bi topluluk. ilk önce anadoluya gidin ve ordaki insanların samimiyetini görün, ansızın çalın birisinin kapısını karnım acıktı diyin. kendisi aç yatar ama sizi doyurur bundan emin olun.

eksiler yağmaya başladı ama doğruluktan kaçmam sayın yazarlar.
silinecegini bile bile yaziyorum bunu.

burda yazilanlar irkciligin tillahidir lan. kanim dondu lan okurken. bu kadar mi edepsiz olursunuz. sozum hepinize amk. ne kadar yarak kafali insan varmis lan bu ulkede. he hee sen de oylesin !!! o adamlar arasinda senin yedi sulalenden daha iyi niyetli insanlar var. doktoru var muhendisi var. senin simdi klavye basinda yaptigindan uykeye daha cok faydasi dokunan var. adamin dedesi fransizlara karsi antebi urfayi korurken olmus lan. sen ne bok yemeye sirf bursada dogdun diye kendini ustun goruyorsun yarragim. o adamin burnu kasi gozu senin gotune girsin. kurban ol o adama.

madem nefret ediyorsunuz bu kadar bu insanlardan dbakir urfa sirnak birakin bunlari adamlar ne bok yiyorlarsa yesinler. koy bi vize gelemesinler izmire istanbula. sen de o bahsettigin bok gibi suratlarina kokularina maruz kalmazsin. ne diye oranin egitimini sagligini kendine ekonimik yuk yapiyorsun. ne kadar gerzekalisiniz lan. sik kafalisin oglum hepiniz sik kafalisiniz.
8261 çocuğun bir kişiye baba diyebiliyor olmalarıdır.
yoğun ter ve kıyma karışımı kokularıyla ortamda fark yaratırlar.
kafa tası yapıları.
burun yapıları genelde aynı özellikleri gösterir.
dalga konusu yapılması yakışmamış...
(bkz: Dinsizin hakkındandan imansız gelir)
genelde esmer olmaları.
seslerinin sert ve kalın olması.

sikimsonik başlık açmaktan ne zevk alıyorsunuz amk? ırkçılığın dibine vurdunuzlan iyice ayıp değil mi bu şimdi. günümüzde hala kürtle pkklıyı karıştıranlar var anlamıyorum arkadaş pkklının dağda öldürdüğü mehmetçiklerinde arasında kürt var, zamanında kurtuluş savaşında ölen ecdadında arasında kürt var ne sikime konuşuyorsunuz burada. cahilleşmeyin gençler.

http://www.mole.my/sites/...s/noracism.storyimage.jpg
ezilmiş taklidi yapmaları .
herkesin olduğu gibi kürtlerinde belli bir özellikleri vardır.

öncelikle hiç kimse tipi veya giyimiyle alakalı alay edilmeyi haketmiyor. yok şurası böyle, burası böyle kokuyor tarzı yaklaşımlar biz türklere ve müslümanlara yakışmayan laflar.

ama şuraya değinirsek; ülkedeki hırsızlık, sapkınlık, terör vb gibi olayların büyük çoğunluğunu kürtler işlemekte. "kürtlerden kastım adıyaman'ın, elazığ'ın vs yerlerin kürtleri değil. türkiye kökenli olmayan, kuzey ırak göçmeni yada ermeni kökenli kürtlerden bahsediyorum". malum yerlerini, memleketlerini yazmama gerek yok sanırım.

bu malum hainler konusunda o kadar çok şey söyledimki, artık sıkıldım. biz ne kadar konuşsakta birileri istedikleri senayoyu yazıyor, başrolü oynuyor ve bizde bu oyunun içinde figüranlıktan başka bir rol alamıyoruz.