Her ırkçı pezonun arkasına sığındığı ve öne sürdüğü saçmalıktır. Yok efendim neymiş onları besliyoruz ve onlar ihanet ediyorlar, tüü pis kaka diyen salakların sarfettikleri aptallıktır. Ulan gerizekalı sen ona bedavadan mı iş veriyon? inşaatlarda hayvan gibi çalışıyorlar adamlar sabahtan akşama kadar. Sen ona günlük verdiğin 40 lirayı hayrına mı veriyorsun pezo? Daha iyisini mi bulacaksın? Tez vakitte ölmeniz dileğiyle.
(bkz: kaçak elektrik) (bkz: güneydoğu vergi tahsilatı)
aramızdaki embesilleri ortaya çıkarmış saçmalıktır.

kürtler okula giden çocukları için devletten para alırlar.

hemen hemen hepsi yeşil kart sahibidirler.

fakirlik parası altında hemen hemen hepsi devletten para alır.

su parası elektrik parası gibi giderleri olmaz.

yardım kapsamında bir çok ev eşyası yardım olarak gider.

yine yardım adı altında kürt çocuklarına her sene milyonlarca ayakkabı, kaban gibi eşyalar gider.

kaymakamlıklardan valiliklerden destek parası alırlar.

ve bir kuruş vergi vermezler. ülkeye getirdikleri kaçak mallarla da ülke ekonomisine darbe indirirler.

doğru biz beslemiyoruz Eskimolar besliyor amk.

ekleme: van için gönderilen yardımların da pkk'ya nasıl peşkeş çekildiğini unutmadık hala. nankör pezevenklerin gelen battaniyeleri pkk kamplarına ulaştırmalarını unutmadık.

ekleme: ben veriyorum waracıları, ben de yok werecileri ve foşikcileri siklemiyorum. kendi üzerinden tüm kürtleri aklayacak kadar embesil ise bu benim suçum değil.

götü yiyorsa doğu ve güneydoğudaki yeşil kartlı sayısını, doğu ve güneydoğudaki kaçak elektrik miktarını, bedava dağıtılan klimaları, çamaşır makinelerini, fakirlik parası altında doğuya aktarılan parayı, her ayın 15'inde banka sırasında bekleyen kürtlerin neyi beklediğini, dap'ın ne olduğunu, kaçak mal sokarken ölenleri açıklasın. yok ben yapmıyorum o zaman tüm kürtler yapmaz diyecek kadar embesil bir kafadan bu soruların cevabını beklemek de pek mantıklı değil ama neyse.
Kürtleri biz beslemiyoruz da fotosentez mi yapıyorlar sorusunu ardında getiren sorudur.
1 işçinin maaşının %27 si vergi olarak gidiyorsa, bu işçi elektriğini suyunu ödüyorsa ama doğu da elektriği suyu 100 yıldır ödenmemiş insanların nesilleri hala o eletriği suyu kullanıyorsa evet!

adamların hepsinin evinde klıma, elektrikli halılar, battaniyeler var hangi kafayı yaşıyorlar çook belli!

not: bu kürtlerden sadece pezevenk olanlara gelsin hoş türk ünde pezevengi olmasaydı bu halde olmazdı bu devlet!
Salakça ordan burdan duydukları şeylerle karşımıza gelen kimseleri göstermiştir. -okula giderken kimse para vermedi bana,
-yeşilkartlı değilim
-fakirlik adına hiçbirşey almıyorum devletten
-burs yerine kredi verdi bana
- son su + elektrik faturasının toplam 280 lira ödedim.
-başvuru yapmama rağmen öğrenci evine hiçbir eşya almadım
-Valilik bursuna ildeki en yüksek puan ile başvurmama rağmen o bursu alamadım. Sen zenginain şöyle böyle diyen kırolara da. Babam sadece Bağkur emeklisi. Vergi adına da hiç mülk veyahut araç sahibi olamamdan telefon vergisi tek veriyorum.
Senin yalanına sokayım . Tüm genele verilen yardımları sadece kürtlere yoran senin o örümcek ağlı beynine sokayım.
Ayrıca van için sözde yardımlarda taş, sopa ve bayrak göndermenizi de unutmadık. Hadsiz herifler.
Boylu boyuna saçmalıktır. Sanki hayrına para veriyorlar. Lan 50 lira gibi Afedersin it gibi çalıştırmasan zırnık koklatmazsın.
Bu ülkedeki kürtleri belli sebeblerden ötürü hep işçi olarak çalıştırdığınız mecbur ettiğiniz için aslinda kapitalist sisteminizin büyük çoğunluğu kürtlerden besleniyor. Evet kürt sizi besliyor. Sahsen ne vergilermzde eksik ne devletten daha bir yardım almamis olarak halt etmişsiniz diyorum. Ki bizim vergilerimizle bizi beslemek zorunda ama iste anca sömürsun.