bugün

fazlasıyla haklı sebebi olan bir durumdur. kurunun yanında yaş da yanar.
boş milliyetçilik kafatasçılıktan ibarettir sanane kimin ne olduğu yaşa git.
kafatascı piçlerin yaptığı hareket sözlüktede bunlardan var .
sözlük yazarlarımız arasında yaygın bir trend olmuştur.
cahillerin işidir.
Kürtlere değil de kürtçülere desek daha doğru olur. Ben bir Türk olarak yunanları severim ama içimizdeki kürtçüler yüzünden kalbim nefretle dolu. Irkçı değilim ben beni zorla ırkçı yapıyorlar. Her gün ayrı bir haberle sarsılıyoruz. Biraz da bizi anlayın amk! Türküm demenin ırkçılık olduğu bir devirdeyiz. Bizi zorluyorlar buna. Biz ne yapalım. Tüm yanlışlara katlanalım mı? Doğrularımızı hiç mi dile getirmeyelim? Bu demokrasi midir? Gazete manşetlerine bakın! izmirli bir kardeşimizin yüreğinden yaş akıyor gözünden kan! Evet kan!
kürtleri sadece basından gördükleri yalan haberlerle tanıyan ruhu beş kuruş etmez insanların beslediği duygu. hele bir tane protest sanayici diye ergen var onu gördüğüm yerde bir yerlerine protez bacağı sokacam.
nedenleri şu yazıda sıralanmıştır;
(bkz: rakamlarla kürtler ve kürt sorunu/#18570319)
Kürt Türk Laz Çerkez Rum bölücü milliyetçi sağcı solcu falan filan juventus milan derken sözlüğü Hulki Cevizoğluyla Ceviz Kabuğu proğramına çevirdiniz ya helal olsun denilesi söylem..
(#18722063)

budur.
türklere düşmanlık yapan kürtler sebebiyle oluşmaktadır. boşuna ırk sevicilik yapmayın herkesin ne yaptığı ortada.
insan çevresindeki her olay yüzünden düşmanlık beslerse böyle olur tabi. almanya'da da bir sürü türk eziyet gördü. o zaman oturduğumuz yerden bağıralım " bu almanlar da zaten o.çocuğudur. hep böyleler diye. "

bütün türkler kardeştir diyorlar. adam ailecek gelmiş azerbaycan'dan. yıllardır alışveriş yaptığımız mağazayı 5 bin lira dolandırıyor ve kaçıp gidiyor. ve daha bunun gibi bir sürü olay. ne yapalım yani onları da mı sevmeyelim ? hepsi hırsız, ülkemize giremezsiniz mi diyelim ?
Elbette birgün herkez bu barış güvercin kelebek ayaklarının saçma olduğunu görüp kin besleyecektir. Siz doğuda savcı asker polis yaşatmayın, bizde batıda yapınca faşistler bizi ezikliyi ehiiii. Öyle * böyle *. O. Çocuğu diyorlarmış ya, desinler bakalım. Biz ne mi diyoruz:
(bkz: ha siktir diyoruz ha siktir)