bugün

hayır bir de utanmadan spartaküs gibi bir önderin fikirlerinden temel bulmuş asıl amacı hak ve eşitlikler olan, insan kıyımına karşı bir düşüncede olduğunu iddia eden sözde modern kadınların ki barlarda kucaktan kucağa gezen kadınlar bunlar utanmadan kürtajı savunup solcuyum ben, laik bireyim ben derler ama daha dünyayı görememiş, ilk nefesini alamamış, güzelim bebişe kıyarlar.
sonra da benim bedenim benim kararım valla insan olan yapamaz bunu midem bulandı allah belanızı versin amk çakma solcuları, yavşak modernleri.
katillerdir.
çocuk günah işlemeden ölsün diye düşünüyor olabilir. Belki büyüyünce lanet bi insan olacak. ama doğmadan ölürse direk cennete gider. dindar insanların *burası geçiçi dünya önemli olan diğer taraf* lafı vardır. bu mantığa göre bebek direk cennete gider ve ona bi iyilik yapılmış olur o zaman. buradaki 80 yıl mı ordaki sonsuz mutluluk mu?
köşe yazarlığı yapanları da vardır. fildişi kulelerde yaşarlar. halkla alakaları da yoktur. çıplak resim çektirip yayınlarlar. bu insanların yazar olduğu ülke zaten neye yarar inan bana bir boka yaramaz.
barlarda sabahlar bunlar. bazıları(kürtajı savunanlardan bazıları) tanımadıkları erkeklerin evinde uyanırlar. kürtaj savunup modern olurlar. ara ara keşke izmire yerleşsem derler.
neymiş?!
kadınlar o barda bu piknikte gezerkene özgürce sevişirkene filan falan feşmekan...
kürtajın bir hak olduğu gerçeğini savunmak solculuğun bir belirtisi değildir. Zira kimi solcular ataerkil zihniyet konusunda ulusalcılarla yarışmıştır zamanında...
Bir liberal de savunabilir bunu misal...

Ama konu başka:
bir grup,
türbanlı kızı...
diğer bir grup ise
barda piknikte kafede gezen kızları
ağızlarına sakız yapmış...
sonra durmamışlar efenim -sözkonusu kadın bedeni olunca durmak yokmuş-

hani liberal demokrasi nerde?
işine gelene demokratik işine gelene de "yok böyle bir şey" diyemezsin...

Şöyle de denilebilir:
Kürtaj deyince hemencecik akıllara bar getiren erkek zihniyetini sevsinler!
Neymiş? miş... miş...
konu ne olursa olsun iş dönüp dolaşıp kadın bedenine cinselliğine gelince ille de erkekler söz sahibi olsunmuş.
Kadınlar da vatandaşı bu ülkenin. Tutma kölesi değil yani...

edit: seri eksi verenlere gelsin: benim bedenim benim kararım