bugün

akp döneminde gerçekleşmiştir. (bkz: ironi am kafalılar)
(bkz: ırkçı başlıklar yasaklanmalıdır)
doğru olmayan önerme; olsa olsa bu sabit fikri taşıyan artık saklayamadığı kendi içindeki onulmaz çirkinliği, biz de görelim ve üzülelim diye ifşa ediyordur. yok!, bizi ırkçılığın ile üzmen zaten mümkün değil; çirkinliğe karşı artık şerbetli tabir edilecek kadar aşinayız biz. zira 100 yıldan uzun bir süredir, turancılar ile ve ırkçı-faşistlerle karşı karşıyayız. bundan daha büyük çirkinlik olur mu!..
genetik olması muhtemeldir. kürt olup ta güzel olan bir kız görmedim açıkcası.
hâlâ doğu anadolu'ya bakım, makyaj, şık kıyafetler ve parfüm gibi şeylerin kısıtlı sayılarda ulaşabiliyor olmasından dolayıdır. bakımlı olan kürt kızları gerçekten adamın dibini düşürüyor.
kılın önemli bir faktör olduğunu düşündüğüm sorunsaldır. genede allah öyle yaratmış deyip çok da takılmamak lazım.
Bir fasist başlığı. Kürt kızları divan edebiyatındaki sevgilinin tarifine en çok uyan insanlardir.

(bkz: kara kaşlı kara gözlü)
4 te 3ünün akraba evliliği sonucu olmasıdır. malum sonuçlar ortada.
kürt olmakla bir ilgisi yoktur. bakımsızsa herkes çirkindir amk. kezbanları bilmesek yedireceksiniz. dünya güzeli kızlarda çıkıyor aralarında, yüzyılın bakımsızı da.
çok güzel de olsalar bir şey farkettim burunları küçük bile olsa geniş oluyor. harika bir kürt kızı gördüm, gözler yeşil, kirpikler uzun ve kıvrık, dudaklar dolgun, burun kalkık, ama işte kalın bir burun, alından itibaren başlayan bir kalınlık, adeta ben kürdüm diyor..

genetik bu değişmez sanırım.
sözlüğün beni getirdiği hale dayanarak, kürtse çirkindir. pkk yanlısıdır. gerek yok konuşmaya bile.
çirkin değillerdir. en az benim kadar yakışıklılardır.
Ermeni genlerinden kaynaklanmaktadir.
Ayrıca evrimlerini henüz tamamlayamamislardir
kafatasında beyin yerine çük patçaları taşıyan faşist oç lerin saçmalamalarından ibaret olan aslında olmayan şeyin sebebleridir.

neyseki allah var ve bu o. çocuklarından elbet kürt halkının hakkını alacaktır.
Türk erkeklerinin çirkin gözlü olasidir.
burada böyle konuşmak kolay verse götünü bile yalarsınız. nolacak şimdi.

not: kürt kızlarının güzelliği dillere destandır.
evrim esnasında cinsiyetin henüz oturmamasından olabilir. nitekim ''çirkin kızlar abimizdir'' deyimini üzerine atığımız kızlar hep kürttü lisede.
muhtemelen kürt kızı tarafından, eline babasının malafatı verilmişler tarafından geliştirilmiş olan argüman.

kalbinin en ücra köşelerine kadar pisliğe kapılmış yüzü gözü bok içinde kalmış, etik değer adına zerre nasiplenmemiş ergenlerim; siz, ustanın dediği gibi bu kavgada değil bir nokta bir küçük virgül bile olamazsınız. kürt kızı sizin gibi bok kafalara kakasını bile vermez hiç umutlanmayın. biraz adam olursanız belki iki muhabbet eder.
ırkçılık yapmayın lan.

unutmayın cansız mankene tecavuz eden türk abazasıda bulunmakta.

onun için zaten nefes alan her hatun guzeldir
kürt kızı türk kızı diye ayıran gavata sesleniyorum, sen bakmayı bilmiyorsan zaten ancelinalar mirandalar da gelse fark etmez. insanın içi güzel olsun, zaten dışı güzeldir de sen etiketlerine bakmaktan kör gözün zaten göremez.
(bkz: kürt erkekleri)
çirkin olmazlar, çirkin doğarlar.
iri kahve gözlü, fındık burunlu, esmer ve zayıf oldukları için çok çirkindirler.
genlerinin yarısını türk erkeklerinden almaları.
size kürt kızlarını birkaç örnekle açıklayayım:
-bıyıkları vardır.
-kaşları birleşiktir.
-çoğu esmerdir.
-erkek gibi ses tonları ve bozuk türkçeleri vardır.
-kolları kara kara tüylüdür hafiften.