bugün

halkların kardeşliği, hümanizma falan, eşşek falan, yenge filan.

genelde k*rt veya x*rt şeklinde yapılan eylem.
çok saçma bir eylem. madem kastettiğin kürt "kürt" yazacaksın.

(bkz: bu memlekette göte göt denir)
faşist beyinlere sahip bireylerin yaptığı eylem.

ya yemin ederim anlamıyorum, iki sosyalizm temalı entry yazmışım hemen nickaltıma adam vatan haini k*rt yazmış.

ya senin ben beyin kıvrımlarına ne desem boş, nasıl küfür olarak kabul edebilirsin bak kafaya bak bunu küfür olarak görüyor ve sansür uyguluyor bir de. duyarlı pezevenk.

Kürt değilim, vatan haini hiç değilim, ama böyle bi durumda belki bi kürt hissedebilirim, aynı şeyi t*rk yazana da y*nan yazana da yaparım, ırkçılık cidden psikolojik bi rahatsızlık, gidin tedavi olun.
Yapilan en buyuk kahpeliklerden biridir. Lan bu kürtler size ne yapti? Utanmaz arlanmazlar. Sizin bu dar zihniyetinizin içindeki canavarin a. Koyayim yeter. Hepinize ödev veriyorum 5 bin kere kürt yazın deftere yarim akillilar. Bunu en cok yapanlardan biride kuyruk sokumu yaği denilen kisi.
K*rtleri çıldırtan hamledir. K*rde ü bile yok. Evet.
metin2de olmuştur, geçen gün adama kürt dedim **** işareti çıktı, yöneticiye dedim lan ne oluyo diye, oda dedi çözüm sürecine zarar vermemek dadkaskdaksgkdadas.
"Her biji oboma" diye bağıran çakma soroscu solculara çok bile olan sansürlemedir.
son zamanların en aptalca hareketi.
%%%% en güzelidir.

%%%% e harf bile yok.

eksileyin eksileyin.
senelerden beridir türkçü kesimlerde yapılan bir şeydir. yeni değildir.
taaddun emaresidir.
üstüne bir de sokaktaki k*rdü mozaikleştirme başarılabilirse tadından yenmez.

görünen k*rde mozaik gereklidir.
ilk gördüğüm de verdiğim tepki 'siz ciddi misiniz' olmuştu.
ciddilermiş allahın belaları.
Sokakta gördüğümüz k*rtleri de sansürlesek çok iyi olur. Örneğin kokuları burnumuzu yakmasa, boktan aksanları uyduruk dilleri ile kulaklarımızı kanatmasalar, abudik gubudik çirkin tipleriyle midemizi bulandırmasalar, bomba patlatmasalar, hırsızlık yapmasalar ne iyi olurdu be.
(#7015076)
güncel Önemli Başlıklar