bugün

Hayalistan'dan haberler veren sayfadir.

Edit:Baslik basa kalmistir.
Orospu çocuklarını afişe etmiştir.
https://www.facebook.com/...i/366875273523145?fref=ts

şikayet etmek zor degil.

başlıgın uplanması için entry girdigim başlıktır. analarının etekleriyle ülke kuranların sayfalarıdır.
dalga geçmek gibi olmasın ama üyelerinin yüzde doksanı tek kaştır. yapılan yorumlardan da görebiliriz.
umarız bi gün bi türk evladı bulur bu haberleri paylaşanı, sıkar kafasına, ülke sınırlarında son bi kürt kalmayana kadar savaştıktan sonra oyun bitti yazar.
sözde barış isteyen köpeklerin gerçek yüzünü ortaya koyan sayfadır. kapatılmasın...
Trabzonlular her türlü sikmis yine.
Kapatılmamalıdır, Türk halkı türkle kürtün kardeş olmadığını ve asla olamayacağını görsün.
Maalesef kürtlerin çoğu böyle.
Türk halkı da gerçeği görüp kimlerle beraber yaşamaya çalıştığını öğrensin.
Kapattırmayın, oç listesi yapalım.
Kapatılmamalıdır ki türk halkı bilinçlensin. Kardeşlik masallarına ayıksın.
kimi kürdün "ailesinin yanında infaz edilmiş biri arkasından bunlar denmez" diyerek tepki gösterdiği sayfadır.

diğer tarafta suruç'ta öldürülenler için oh çekenleri de örnek göstermiş...

"tüm kürtler ve de türkler böyle düşünse sorunumuz kalmayacak" demeyeyim ama hiç değilse sorunlarımızı makul bir zeminde çözmemiz ihtimali doğacaktır.

şahsen, elinde silah, eylem yaparken gebertilen her pkk'lının ölümü beni çok memnun ediyor ama pkk sempatizanı da olsa silahsız insanların öldürülmesini hoş karşılamıyorum.
ama sizde suruç'a şey dediniz diyen kürtçüleri üzmüş sayfadır. iki yüzlüsünüz arkadaşım. arkasına sakladığınız sosyalist denilen ideolojinizi sikeyim:

(bkz: sosyalistlerin türk katliamları sıralı tam liste)
emanet oycuların gözüne gözüne sokulması gereken sayfa.
eşek istismarının facebook kurallarına aykırı olması nedeniyle kaldırılan sayfadır.
Yetim çocukların kanları ile sevinenlerin sayfasıdır. Kapattırın lan yetimimizin babasının;şehidimizin kanı yerde kalmasın.
güncel Önemli Başlıklar