bugün

kendisine hakaret edilince , kürt kökenli vatandaşlarımıza hakaret edildi diye gösterip , daha sonra bakın size nasıl hakaret ediyorlar diye ortalığı karıştırmaya çalışanların söyleceği söz.

edit: başlık silinmiştir.
mersinlilerin 'tabi mersin sizi bekliyodu buyrun gelin' diye karşılık vereceği istek.
cahil cühela cümlesi.

yeyin emmim portekel de yeyin, denizde de çimin, limanınız da olsun. amma velakin ekmek yediğiniz kaba işemeden. vatanınıza ihanet etmeden.
2011 seçimlerinde mersin'de akp yüzde 32.2, chp 31.6, mhp 23.0, bağımsızlar 9.54 oy almıştır.

(bkz: yarak afedersin)
mersinde boylelerinden cok bulunmakta.
mersin' lilerin hadi oradan diyeceği tespitimsi.
yuh ulan istiyorlarsa buyrsunlar istanbulu izmiri falan da dahil etsinler.
mersin in temizliğe ihtiyacı olduğunun kanıtıdır. kabası alınsa da yeter.
son havadislere göre kürdistan sınırı parise dayanmış.

(bkz: durduramıyoruz efendim sürekli genişliyorlar)
esas biz erbili süleymaniyeyi istiyoruz sevgili kürdistancılar.

durun daha, hiç bir yerinizi almadık.

gadanızdan almaya başlayalım ebenizi tersten göreceksiniz orospu çocukları.

size bir tutam vatan yok ulan!

erbili süleymaniyeyi alalım o zaman ondan sonra konuşun.
bir mersin merkez ilçe belediyesinin bdp nin olmasından kaynaklanan sanrıdır. akdeniz belediyesi'nde 50.000 seçmen kürt, 100.000 den fazla seçmem türk ü yöneten dirayeti gösterdi diye şehre talip olmuştur. bir de neymiş, apo iti "denizsiz ülke olmaz" demiş. lan mına koduklarım, avusturya isviçre kazakistan ne? nasıl bir kafa ya rabbim ya. mersini almanız için adana yı geçmeniz lazım ovlum. yer mi?

(bkz: ülkücü ovası)
kendilerine denize açılacak bir liman bulma projesinin sonucudur.

kürtlerin değil tabiki de arz-ı mevud projesinden bahsediyoruz.

kürt kardeşler kimlere hizmet ettiklerini bilseler..
Bakın kurmayın demiyorum hobi olarak yine kurun.Ben insanların milliyetçi duygularına saygılıyımdır.fakat benim ülkemde kurmayın mk!Biz bu toprakları kanla kazandık.Atalarımız bize keyfinden bırakmadı bu memleketi.Eğer ülke kuracaksanız,ki Irak'ta kurdunuz bölgesel bir yönetim,o ülke benim ülkeme zarar vermeyecek verirse siqeriz

Ülkü Ocakları Şubesi