bugün

Kesinlikle amacı okumak olmayan tiptir. eğer amacı okumaksa dahi artık buna veda etmesi gereken tiptir. böylelerini gördükçe kyk nın borularına sımsıkı sarılıyorum ayıramazsınız beni buradan diye.
aklı başında olan tiptir. şayet durumu olup 1 sene sonra yurdu terketmeyene deli gözüyle bakıyorum.
Üniversiteye geldiğimden beri evde kalıyorum. Öğrenci insanının yaşaması, yaşayarak öğrenmesi gerekir. Sonra konuşmayı, oturup kalkmayı bilmeyen, sağlıklı bir iletişim kuramayan, yaratıcılık noktasında sıfır kalmış bir ton mal üniversiteden mezun oluyor. Bazı yetilerinizi üniversiteden önce kazanmadıysanız bu dönemde mutlaka kazanmaya çalışın. Odaya kapanıp günün 16 saati ders çalışmayın. Ancak çoğu hocanın boşuna ya da gıcıklığına ödev vermediğini, ödevlerin üniversitede büyük önem taşıdığını unutmayın. Üniversiteyi kazanan arkadaşlara yegane tavsiyem; eve çıkacak paranız varsa tek çıkın. Yoksa evde iki kişiden fazla olmayın. Geceleri eğlenin, evin yolunu bulamayın, sevişin, ağlayın, depresyona girin ama birkaç ders kaçtığında dönemi yakma ihtimaliniz olduğunu da unutmayın. Mümkün olduğunca tüm yaşamınızı dengede tutmaya çalışın.
tercih meselesi .
valla kyk nın bana tek katkısı arkadaşlarım oldu başka yararını görmedim. ha bi de paran cebinde kalıyor zaten giriş 11 eğlenemiyorsun da harcamayacağım parayı napim ben.
Erkek ise kesinlikle amacı kötüdür. Kız ise de eğer karakteri bozuk ise ileride sorun olabilir.