bugün

karşılaştırılmaması gereken 2 türkçü anda'mız. "soysuz"lar gene bok atmaya başlamış.
vs de her zaman kasa kazanır.
Troll kazanır.
Iki feyk yazarın versusu. Uğraşmaya değmez.
Akıllı bilgili kültürlü, ela gözleri ile ve gizli adonisleri ile mor cizgilinin alacağı versustur.
günün memesi başlığındaki özenle seçilmiş nadide memeleri paylaştığından kazananı kuruk yagi olan versustur.
kuyru yagi var iken urangu'da kim versusudur.
tavla maçında kapışıp kozlarını paylaşabilirler.
çok pis grup döner bu ilişkide.
kuyruk pikniğe götürürdür. Arabayı kullanan urangu, ön sağ koltuk oturan kuyruk, arkadaki ben. işe çıktık'da. görsel
iki güzel dosttur. keşke diğer sözlük yazarları da bu iki arkadaş gibi makara kukara takılsa ve gayet neşeli bir şekilde zaman geçirsedir. birbirlerine takılmaları gayet komik oluyor. iyiki varlar.
bir an önce silktirip ( silkmek ) gitmeleri gereken iki sözlük yazarı. lan amına kodum yerinde birbirine laf yetiştirip, başlıklarını uplamaktan başka bi bok yaptıkları yok. hayır yani yaptığı şakalar da bi sikime benzese. ilkokul espirisi tadında bokum gibi şeylerle sol frameyi sikmekten başka dertleri yok. dua ediyorum birisi çaylak olsa da kafamızı dinlesek diye. cıvıklar.
Bugün itibari ile kanıtlanan aşktır.

(bkz: kuyruk yagi) görsel (bkz: urangu)
kuyruk alır.
Kuyruk yağı kanatlarımın altında , urangu biraz sakat gibi.
iki zihinsel engelli yazarın karşılaşması.
doğrusu şaşırdığım karşılaştırmadır.

her iki yazarı da pek tanıyan biri değilim ama yazdıklarından yola çıkarak her ikisinin de erkek ve sağlam bodyci olduklarını sanıyordum. ancak görünen o ki biri erkek biri bayanmış. üstelik de öyle kaslı maslı bir vücutları da yok. o halde kendimi sözlüğün en kaslı erkeği ilan edebilirim *
Vs alır. *
güncel Önemli Başlıklar