bugün

arapların yayılmacı politikasının temelini oluşturur.
islam dininde de bunun bir çok örneğine rastlayabilirsiniz.

islam peygamberinin arap olmasından ötürü toplumumuz tarafından da sünnet adı altında arap adetlerinin benimsenmesiyle ortaya çıkan durum.
adı ümmetçiliktir. sözde uluslara karşıdır.
güya milliyetçiliğe karşı islam'ı ve kardeşliği yüceltiyor fakat 1500 tane mezhep var hepsi de birbirine şu yanlıştır bu doğrudur diye karşı. ışid'i söylemiyorum bile.
çok garip yav,

gerçekten bu yazdıklarınızın doğru olduğuna inanarak mı yazdınız, size inanamıyorum,

ırkçılık ve düşmanlık yapmak isteseniz ve birini emperyalistlikle suçlamanız gerekse bu ingilizler olmalı ama siz tutmuş arapları eleştiriyorsunuz,

ben arapları savunmuyorum yanlış anlaşılmasın, ırkçılık yaparak düşmanlık etmeniz gerekse illaki, bunu çanakkalede 250 bin vatan evladını şehit eden ingilize yapmanız gerekmez mi diyorum,

sütçü imam gibi, düşmana ilk kurşunu sıkmış bir kahramanın ismi üniversiteye verildi diye o üniversiteden tiksinip dalga geçeceğinize saint joseph den tiksinmeniz ve onu kabul etmemeniz gerekmez mi diyorum,

1000 yıldır aynı coğrafyada yaşadığınız arap kiyafetinden değil de ingilizin kıyafetinden nefret etmeniz gerekmez mi, bu size nasıl normal geliyor diye soruyorum ısrarla,

bence boşuna çabalıyorum, siz ırkçı falan değil, bildiğin batı aşığı devşirmeler olmuşsunuz, ırkçılığı hep bu tarafa yapmışsınız batının sizi yönlendirmesiyle,

ama unutmayın "siz batılıları köpekleri kadar seversiniz ama onlar sizi köpekleri kadar sevmez"
batıya koyayım lan. yine hep aynı saçmalık. kendine yanlış bulmadan hep karşıdakini suçlamak.

sen yanlış olamazsın, sen her zaman zaten haklısın, değil mi?
güncel Önemli Başlıklar