bugün

bluevelve nickli ateist yazar kişi tarafından paylaşılan " kuran yırtan türk kızı " videosunda ortaya çıkan ve insanı ateistler hakkında derin düşünceler yiten ateisttir.
ben açıkça söylemek gerekirse bir ateisttin bu kadar mal olabilecegini düşünemiyorum. gözlerime inanamıyorum hatta. kızın biri kuran-ı yırtıor ve " gördünüz mü maymun falan olmadım " diyor. yahu allah aşkına biri şunun kafasına vursun böyle bişeye inanan kaç müslüman var. onu geçtim bu kadar mal olabilir mi bir ateist.

sen kalk allah'a inanma ve sonrada kuran-ı yırttım ama maymun olmadım gördünüz mü de. allahım ne günlere kaldık hala gülüyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=rIXAExEys20

bazı kesimlerin kurana dokunursan şuna dönersin, bu şekli alırsın, çarpılırsın gibi vaazlarına karşı "bak bir şey olmuyo işte" şeklinde isyanını belirten ateisttir. yüzünü neden göstermediği de merak konusudur.
inanıp inanmamak ona kalmıştır fakat saygı nedir bilmeyen bir tip olduğundan kesinlikle küfürleri hak eden bir kızımızdır.
domuz eti yiyince cehenneme gideceğini sanan mümin'den daha mantıklıdır.
(bkz: maymundan geldik maymuna döneceğiz) diyen ateisttir. (bkz: allah affeder)yol yakınken gel denilesidir.
kul hakkını gizliden yeyince allahtan saklayabileceğini sanan şakirtten daha iyidir.
insan görünümlü maymun olmuştur. haberi yoktur. aynı zamanda saygısız seviyesiz terbiyesiz maymun modelidir. inanmıyorsan saygı duymacağın anlamına gelmez. saygıyı haketmek için saygı duymak gerekir.
beyin amcıklamasının en uçlarında bir düşünüş biçmini benimsemiş beyni atom parçacıklarından farksız düşünme özürlü,

en beteri,

saygısız bir kız.
siktir edin.
Maymun nasıl maymuna dönüşebilir ki ? sorusu oluştu bende.