bugün

24 saat ağlama kapasitesine sahip emo insanlarını kurak yerlere götürmek ve orada ağlatmak suretiyle gerçekleşebilecek olaya konu olan hede. enee sonunu bağlayamadım.

o değil de göz yaşı tuzlu olur lan !
olsun ama her şeyin caresi var. artık tuzlu suları arıyor ve temiz su yapıyorlar ! emolar bir işe yarayacaksınız ilk defa gülün lan ! siz gülün diye nele yapıyorum yaa. hatta yhaa.
etkp çerçevesinde değerlendirilmesi gereken konu başlığıdır.
(bkz: gözyaşlarımla besliyorum toprağı)

emoların kurak yerlerde toplanıp ağlama seansları kuraklık için tek çare gibi gözükmektedir. acı ama gerçek. tabi bu durum emo sayısını artıracak ve saçlarına o ilginç şekli vermek isteyen milyonlarca emo oluşacaktır. bu durumsa milyonlarca fön makinesinin kullanılmasını sağlayacaktır. bu durumsa küresel ısınmanın anasını ağlatacaktır. bu sistem küçük bir devri daim yapıp sürecektir. korkutucu ama gerçek.

bunların hepsi mayalarca ön görülmüştür. inanılmaz matematik sistemlerindeki çatır çutur toplama sembolü olan sigma işaretinin latince s nin günümüzdeki e şeklinde yazılmasıyla ilgisi olmadığı gibi tamamen emo e si ile ilgisi vardır. herşey önceden tahmin edilmiştir. emo akımının 21 aralık 2012 tarihinde dünyadan yok gideceğini ve bu boşluğu ancak kaos un dolduracağını sadece bir kaç kıdemli kişiler bilmektedir.

kaynak kıdemli götümdür. hala sıkılmadan okuyorsanız benden size renkli ekran televizyon!