bugün

Bu nasıl bir boşluk lan.
Cnm herşeyi içine almışsın ama kukun dışarda kalmış.
Ona küçük sürprizler yapın.
ona minik minik uyarılar yapın.
Ağır ılık hareketidir.
Nerde kalmıştık... Ha, kukunuz diyorum efenim. Evet kuku.
(bkz: klitorisi sert bir dille uyarmak)
- Hanfendi çok az görünüyor biraz daha açabilir misiniz? Herkes göremiyor.

Bu da bir uyarıdır neticede.
kukusu görünen her kadın zaten nazikçe ve kibarca uyarılmalıdır. (bkz: uyarılma), (bkz: ıslanmak), (bkz: cinsel uyarılma), hatta (bkz: psas sendromu)
Siz beni uyardiniz ben de sizi uyarmak zorundayim diyerek soze baslayin gerisi gelir.
- " ya beni adam yerine koymuyorsun ya da amının kıymetini bilmiyorsun " şeklinde de uyarılabilir.
- kukunuz görünüyor hanfendi.

+ görünsün diye açtık zaten sana ne yaa.

gibi sonuçları da olabilir.
iran temalı dandik yerel filmin konusu.
şey afedersiniz hanımefendi kukunuz görünüyorda uyarıyım hırlısı var hırsızı var yani dikkat edin lütfen.
Entel konuşuyorum ayaklarına sürekli format değiştirmekten beyin error vermiş.

Ne diyo lan bu ?

(bkz: ormana girdiğimde kukusunu sıvazlıyordu)
pek medeni bir davranıştır. Çağdaş türkiye'de görmek istediğimiz türden bir davranış.
Sen kendi ananin kukusunu örtte, sonra beni uyar diye bir cevap alınabilir.
her yiğidin harcı değildir.
(bkz: biraz daha açar mısınız)
-amı götü dağıtmışın toparlan biraz amk.
-pardon hanımefendi eğer bir sakıncası yoksa çok çok çok özür dileyerekten bir şey arz etmek isterim.

+buyrun kibar beyefendi tabiğki ne demek yanee

-zannedersem, eğer ki gözlerim beni yanıltmıyorsa sanırım yani galiba kukunuz gözüküyor gibi geldi bana, yinede siz bilirsiniz ama bana öyle geldi yani.

-oh teşekkür ederim kibar beyefendi bende diyorum bu rüzgar nerden giriyor böyle, oh ne kadar da iyisiniz.

+sevgili hanımefendi kardeş bildiğin malı yaymışsın amk bırak rüzgarı adam gircek nerdeyse ordan! bi kendinize geliniz lütfen rica ediyorum bi mukabele piliiz monşante yani.

alternatifi için,

(bkz: pipisi görünen bir beyefendiyi kibarca uyarmak)
+ hannfendi !
- efendim canım.
+ kukunuz görünüyorda.
- hım.. zaten amaçta bu.

- azdım lan azdım başlatma hanfendine !!
- hava da sıcak !

+ yani şimdi bu düşündüğüm şey mi ?
+ beklediğim an mı ?
+ sonunda public sex yapabilcek miyim ?

- dp, public, gang, deep... bugün hepsi serbest yiğidim ! (bugüne özel)
-pembe tolgalar kukunun karşısına geçmiş izliyor, kızlar birbirlerinle ikram ediyorlar şakalaşıyorlar. Pembe tolga içinden geçiriyor, benim de bir kukum olsa benim de bir arkam olsa anne ben de niye yok!
-pardon anfendi...
+buyrun?
-kukunuz görünüyor da...
+uff kuku ne be slk!
şu adamın arkasına yazmayayım diyorum ya tutamadım kendimi bozuyorum yeminimi. anladık iki kelamı bir araya getiriyorsun da bunu normal bir insan gibi davranarak ta yapabilirsin. her üyenin seni süzmesi şart değil. çok tıklanmak istiyorsun anlıyorum ama az ama öz tıklansan, büyük kafalar tarafından okunsan daha iyi değil mi?
kukusu görünüyorsa eğer o kişi hanımefendilikten çıkar ya aptal'a girer, ya orruspu'ya. ha sıfat farketmez uyarırım dersen al kucağına kuytuda uyar. bak böyle sikerler kukusu görünen hanımefendiyi demeyi de unutma.