bugün

kadın kokusunun perdelenemez ve pencerelerinin sonuna kadar açıldığı zamanlarda çıt kırıldım ürkek bir gecede yaşananlar...
kristal beyaz baldırlarında ivmesel hareketlerin ışığıyla, zifiri geceyi şuh bir şekilde aydınlatan ışıktın içime dolan. kasıklarımda bir dünya taşıyordum sen döndükçe başımda fırtınalar kopan. böyle ıslak bir sızıntıyla mahremime dolarken sen, benmerkezinin en şuh yerindeki o sığınakları acemi bir akdeniz deniz korsanı gibi keşfetmekti benim meselem. senin geçit vermez, dar içsel kıyılarını şuh topumla döverken, duvarlarını pul pul dökmek ve süpürmek benim boynumun borcu artık inan!

bakıyorum da bütün bunlar yaşanırken ve bedenin aşağı yukarı dik dik alçalıp yükselirken, göğüslerinin arasından görebiliyorum herşeyi. omzunda yayılan uzun dağınık saçlarını ellerinle topuz yaparak topluyorsun ya! yapma bunu!.. yapma bunu!..
dudakların artık daha bir şuh bakıyor, gözlerindeki zevk pırıltıları ise cam gibi keskin. bal kutundanki pınarından akan ılık yağmurlar, gözlerinden bana düşen cam kırıklarının acısını bi' nebze olsun dağıtıyor.
gel çözelim artık yalancı topuzunu.
dağıt artık saçlarını ve ört yüzümü.
dudaklarıma kafes olsun!
(bkz: ne diyo lan bu)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazıları)
belki şöyle de olabilir. "saçları hoplarken kucakta yemek yapabilen kız."
zevk almış terlemiş ki saçını topluyor.
(bkz: Uludağ sözlük ten soğuma nedenleri)
(bkz: şimdi sakin ol ve elini çükünden çek)
Hiç yapmadığımı yaptım ve üşenmeyip bu başlığı açanın şeceresine baktiM ve gördüm ki 5 kişi bu başlığı takdire şayan görmüş Ve Artı oy vermişler. Tebrik ediyorum. Benim 5 artı oy almış entrym azdır. Genelde memleket meseleLeri, yoksulluk, haksızlık adeletsizlik gibi sıkıcı konularda yaZdigim için sanırım.

Bravo diyorum bu yaratıcı başlığı ve edebi Entryi girene.

Ama yukardaki entrymde hissettiğim duygum carpi 10 oldu. Onu da söyleyeyim.