bugün

şahsi fikrim olarak; riyakar ve gerçekten düşüncesiz şarkıcılardır. bazılarına göre şarkıcı bile değillerdir. yahu her sene bir tane dandik single çıkarıp, işçinin, köylünün, madencinin 20 yıl çalışsa kazanamayacağı parayı cebe indiriyorsun. üstüne bir de çıkıp korsana hayır diye anırıyorsun. daha ne istiyorsun aç gözlü? herkesi yedin beni de mi yicen?( ajdar'dan çaldım bu lafı)
bir de bunların genelde bir mottoları var çok gülüyorum. neymiş efendim; eğer korsana halk olarak tepkimizi koymazsak üretkenliklerini kaybederlermiş . kaliteli eserler veremezlermişmiş. bak sen şu işe...
kimsin lan sen? ne sanıyosun kendini ? nereden geliyor bu özgüven? saman alevi, aptal popüler kültür sıçmıklarından başka , skandaldan başka, ahlaksızlıktan başka bu millete ne verdinki ne istiyosun? hayır kimsin sen ya? git koko çek . iş adamlarına gününü gün et. senin harcın bu. bir de ekmeğini yediği türk insanını beğenmeyip izole hayatlar yaşar, dağdaki çobana hakaret eder bu insanlar. böyle de samimiyetsizdirler işte. bak yine şekerim çıktı akşam akşam.