bugün

yanınızda çok korkan biri varsa onun halini gördükten sonra gerçekleşebilecek durumdur. işin acı tarafı bu durumda korkanı teselli etmek ve ona gülmekten filmi de anlayamazsınız.
Ben dabbe2'yi seyrettiğimde korkudan altıma yapacak kıvama gelirken bazılarının bu filme gülme olayıdır.Korku-komediymiş film Okan bayülgen'in programında izlediğime göre. ayrıca gülenlerin komedi anlayışına şaşırdığım durumdur.
türk korku filmi izlemektir.
dabbe de bornozlu cin görünce genellikle olan olaydır.
yakın arkadaş çevresiyle izlediğimizde çok sık yaşadığımız durum. nasıl yapıyoruz bilmiyorum da gülme krizlerine girdiğimiz çok olmuştur.

(bkz: ben şimdi böyle anlatınca olmadı)
korku-komedi izleniyorsa normaldir. mesela;

(bkz: feast).

(bkz: zombieland).

(bkz: shaun of the dead).
arkadaşlarla beraber korku filmi izlerken yaşanan hadise. film ya çok abzürttür, onun için gülünüyordur; ya da gerçekten korkutucudur, kendilerini rahatlatmak için dalga geçmeye çalışıyorlardır.
babamdır.

ona dünyanın en komik filmini izletin , en komik olayını anlatın bu kadar gülmez.

(bkz: wrong turn) serisi favorisidir.
ancak o türk korku filmlerini izlerken olur
korku mu komedi mi belli değil. daha çok korku başlığı altında komedi olsa gerek.
türk korku filmiyse izlediğiniz, mutlaka filmin bi yerinde başınıza gelecek şeydir.
beyni yaktığınızın da alameti olabilir. çok normalleşme iyi değildir korku sektöründe.
gülmenin korkmaya karşı verilen tepkilerden olduğu düşünülerse (bkz: gıdıklanma) olaması mümkün olandır.
korkutmayan film güldürür. ben bıraktım artık korkutacak film aramayı.