bugün

son derece ortada olan kimsenin itiraz edemeyeceği bir farktır ve ben hunharca eksilenmek pahasına bu farkı dile getireceğim. şöyle ki eğer konya merkezde herkesin gözü önünde içki içerseniz kimse size bir şey demez bir konyalı olarak bunun garantisini verebilirim size ve kesinlikle konyalı olduğum için söylemiyorum bunu. sikmişim konya yı sırf burda doğdum diye burayı savunacak değilim neyse konya böyle ama eğer izmir merkezde namaz kılarsanız feci şekilde dayak yiyebilirsiniz . işte bunlardan birisi gerici yobaz anlayışsız bir şehirken diğeri modern gelışmiş inançlara son derece saygılı bir ildir boşlukları vicdanınıza doldurtacak kadar cesaretiniz var mı?
not: nickime aldanma dindar değilim namaz falan kılmam sadece ne gördüysem onu söyleme gibi laanet bir huyum var.

edit: bir şey diyeyim mi? ben tarafsızlığın gözünü seveyim laanet olsun sizin önyargılarınıza! bir düşüncede saplanıp kalan kalın kafanıza! ve sizin gibi olmayanı, sizin gibi düşünmeyeni düşman ilan eden partizanlığınıza! kim böyleyse partisi ideolojisi farketmeksizin laanet olsun ona.
konyada insanlar bisiklet kullanır izmirde bot.
konya da içki içersen kan alırlarmıs!! sokakta nerdeyse her gün gördüğüm sarhoşları bilmesem gerçekten bir şansın olabilirdi.
yahu eksileyen çokta bir allahın kulu da sen yanlış biliyorsun demiyor dikkatinizi nasıl çekebilirim aa bi dakika berkin desem?
Izmiri kötüleme çabası vol1.
izmir gerçekten modern her türlü inanca sayg!..
bi bakiyim aaa hala yaşıyorum..

arkadaşlar bir konuyu açıklığa kavuşturalım sırf sizin karşınızdaki insanların büyük kısmının eğitimsiz köylü ve size karşılık verebilecek statüte olmaması sizin haklı olduğunuz anlamına gelmiyor maalesef. ha ben onlarda haklı demiyorum ne yazık ki iki tarafında hem haklı hem haksız bir çok yönü var ortak hatamız ise gerçek düşmanları hiç farkedemeyişimiz. (eksilemeden önce son isteğimi sormayacak mısın?)