bugün

az önce yaptığım ve cinnetin kıyısından döndüğüm eylem. bir buçuk yıldır oturduğum evin üst katında olan siktiğimin görgüsüz, edepsiz ve terbiyesiz hayvanlarına karşı yapılacak en mantıklı eylem.

iki yıllık kirasını önden verdiğim dairesin bir buçuk yıldır sakini olarak toplam geçen sürenin tamamında rahatsız edilmiştim.
iki kere gayet üsluba uygun şekilde uyarmama rağmen hala gürültü yapıp balkonumu pisleten görgüsüz varoş köpekler yüzünden az önce sinirden gözüm döndü ve camı tarağı ne varsa kırdım. resmen cinnet gibiydi. yine de kendimi dizginleyerek yukarı çıkıp kapılarını çalmadım çünkü bunu yapmamı ve kavga etmemizi istiyor puştlar. hani kendini akıllı sanan kurnazlar var ya, onlardan siktiğimin kitapsızları. gittim polise anlattım vaziyeti şimdi gelip uyardılar. kanunlara göre ilk uyarıdan sonra devam ederlerse mahkemeye gidebiliyorum.

tek sorunum kapıyı çalıp kavga etmek isterlerse tekrar gözüm dönebilir. bakalım neler olacak.

edit: burada da var o varoşlardan. adamlara cinnet getirdim diyorum delikanlı değilsin diyorlar. sizin akıla uyup cahillik yapsam şuan 3-4 kişinin katiliydim. gerçi hata bende amk yaş ortalaması 14-20 olan sözlükte neler paylaşıyoruz.
götü evde cam kapı kırmaya yeten embesil işidir.

çık yukarı kır kafasını gözünü rahatla.
dün gece saatin dördünde alt komşunun misafir denilen yaratıklarıyla kız senin derdin neeeee,angaranın bağlarııııı nulennn diye anırmasından sonra alt komşuya verdiğim tarihi ayardır.
başıma gelen durumdur. ikinci uyarıda polis 88 liralık kabahatler kanuna nazaran ceza kesiyor. 3. uyarıda gelip alıyor kim varsa rahatsızlık veren.
ihbar ettiginiz komsunuz polisse sonucu hos olmayan eylem ne yazik ki.
hak aramaktir. gereklidir.
önce elektrik alttan kesilir ve telefon kutusu kırılır. amcaoğulları çağırılır. eve baskın yapılır cep telefonları toplanır ve evdeki kadın ve çocuklar ayrı odalara erkekler ayrı odalara alınır ve erkeklere burada yazamayacağım şeyler uygulanır ardından bir tane erkek seçilir ve kadınların gözü önünde telkin edilir ve tehdit edilir. ardından şikayet ya da mahkeme olmaz ve tekrar evinize gelip ps4 açılır ve stress atılıp oynanır.

not: denendi işe yarıyor.

better call mr stan.
88 tl ceza yiyince kuzu gibi oldu karakterini siktiklerim. ulan bu muydu bütün derdiniz ? keşke gelseydiniz ben 200 lira verirdim köpek gibi yaşamazdınız en azından.