bugün

evet efendim...

bugün gene azimübarek ramazan ayına yakışmayacak derecede irrite edici şeylerle karşılaştım. afedersiniz niyetliydim tahmin ettiğiniz gibi. bugün ulan ne sıcak var a.ına basıyım esmese azcık küllüm olduk akşamı nası edicez diye düşünüyor bir yandan da ilahi falan dinleyip iftar saati gelmesini bekliyorduk pideci rahmet abiyle dükkanında.

o ara saati yaklaşmışken iyice çenem tutulmuştu tövbe bismillah serküllere dönmüştüm, suratım küllük gibi zor dayanıyordum ama allah verir sabrını diyerek sabrediyordum. iftar saati yaklaşmış esnaf, ak partili dürüst insanlar iftar için fırınların kapısını aşındırmaya başlamıştı ramazan pidesi için.

aramızda çöp çektikten sonra pide kuyruğu bana düştü.

hbbia: tek gitmem banane ya skerim kuyruğu zaten çenem kaydı anamızın a.ı dağıldı sıcaktan başkası gitsin.

pideci rahmet abi: ulan sevgilin oldum ben senin bekle bende geliim bari haşa huzurda öle konuşma günafa girion.

hbbia: olur hadi kanka sende gel gidek deyip kol kola girip fırına doğru ilerlerken töbe bismillah işte allah nefs yoklaması çekti ve
az ilerde kuyruğa girmiş bir bayan vardı külodu belli oluyordu ve bizi günaha sokuyordu alenen. altında tayt üstünde tunik ve geniş basenler vardı.

pideci rahmet abi: off var ya oruç bozduracak ellağam bunun var ya domaltınca arkadan yımrıh gibi çıkar piyasaya he.

hbbia: töbe de abi ya mübarek günde bu tarz şeyler sen bari yapma gözünü sevim

pideci rahmet abi: doğru dion. allah ım sen günah yazma yazarsan da az yaz kurban oluyum.

neyse bayana hemen gidip uyararak burasının mütedeyyin bir mahalle olup bu tarz şeylere kesinlikle karşı olduğumuzu söyleyecekken sağlam malı olan bayan yüzünü döndü ve bir anda kısa süreli şok geçirdim. bu bizim kapı komşumuz sevim yengenin kızıydı vallahi oydu. küçüktü kıyamadım büyüdü kayamadım hesabı olmuş töbe ya.

hbbia: selamın aleyküm zehra bacım nasılsın?

zehra: oo habib abi sağol allah kabul etsin.

hbbia: sağol canım benim şeyinde güzelmiş bayağı haa.

zehra: neyim abi?

hbbia: tuniğin ya bacıma alam nerden aldın?

zehra: ben getiririm abi lafı olmaz hediyem olsun.

hbbia: sağol bacım inşallah.

diyemedim ya arkadaşlar. usul usul sıraya girdim, gözlerimden yaşlar süzülürken.. pidemizi alıp çıktık arada lafladık, çayları içtik keyfimizi yaptık. ama aklımdan çıkmadı zehra. ağladım, basenleri genişlemişti, v yürüyordu ters...

evli de değildi, gençti daha. muhtemelen allah saklasın anal yapıyordu belki. çünkü bu anal basenleri genişletirdi. soramadım ama haşa allah saklasın erkek arkadaşı falan da vardı. muhtemelen cinsel bişiler yapmışlar ve erkek bunu anallamıştı. ağladım eve gelince hiçte utanmadım.

bir genç nesilin kayıp gidişine, şebnem ferah dinleyerek ateizmi yaymalarına ağladım. esnaf arkadaşlarla buna bir çözüm bulmak amacı ve genç nesili batakhaneden kurtarma amacıyla deklerasyon yayınlayıp bakkal erdi ye falan vericem velilere dağıtsın.
Komşu kızının basenlerinin önceki ve sonraki haline dikkatle bakıp karşılaştıran komşular oldukça kaçınılmazdır.
gri pijamasının dar gelmesinden anlaşılır.
bunu yazan kişinin komşum olma olasılığı yüksektir.