bugün

Dün babaannemlerde kalmaya karar verdim, düzenli olarak spor yapıyorum alışkanlık olmuş gece 11 de odada ip atlıyorum, oturup biraz dinlendim, telefonda whatsappa bakıyorum. babaannemin bir komşusu var 35 yaşlarında, mesaj atmış.

"ip mi atlıyorsun yine?" diye. allah allah diyorum, kadın dördüncü katta, biz birinci kattayız. "Sesi geliyor mu?" diye sordum artık. "Sanki burada gibi" dedi gülücük falan attı.

neyse biz kız kıza muhabbet ediyoruz, dedi ip atlamak kilo verdirir mi falan, ben de anlatıyorum faydalarını. bir ara offline oldu, dedim uyu. 5 dakika sonra yine yazdı. "127 tane atladım" mesaja saf saf bakıyorum, nasıl gaza geldiyse kadın. "ipsiz atladım bu arada" diye yine mesaj attı, dedim artık iyi yapmışsın diye, ben günde en az 700 atlayan biri olunca.

dedi ki "bir aya fit oluyormuşum" falan derken bana o gün ne yediğini içtiğini aynen yazdı, ben de kahvaltı da yapsaydın dedim ama, kadın diuor sadece şunu şunu şunu yedim. demem gereke eh beni de yeseydin falan.

arkadaşıma anlattım olayı gülüyoruz, arkadaşım dedi artık "sen bu kadını iyi oynatırsın" diye. dedim madem deneyelim. gece saat 1 civarı olmuş, kadın uyuyacak artık.

"uyumadan önce baş parmağını ısır vücudu uyarır, anne karnında bebekler o yüzden daha rahat uyuyor" diye mesaj attım. "iyi geceler" dedi. dedim herhalde yutmadı. 3 dakika sonra "ikisini de ısırdım" diyip gülen bir emoji attı. Ben de ekran resmi alıp arkadaşıma attım.

o an nasıl gülüyoruz artık, babaanneme de söylemiş, babaannem akşam gelip parmaklarını ısırmak çok faydalıymış diye anlatıyordu affalladım.

biz kadınlar neden böyleyiz hiç bilmiyorum, bu da böyle bir anımdır.
Cogunun sex hikayesi bekleyip hayal kirikligina ugradigi durum.
(bkz: gece on birde ip atlamak)
Harika zevkli bir şeydir. Özellikle geceleri mesaj atar size. Kocası gece Vardiyasında ise eğer, gel buraya ye beni yavrum diye size mesaj atar. Evet.
Geç saatlerde yapılması daha güzel olan. Kadın, kocası yanında uyurken size seks mesajları atıyor. Bu zevkin yeri ayrı. Tabi ertesi gün kocası işe gidince, reelde film başlıyor. Evet.