bugün

yani artık komedinin komedisi olmuştur feminizm. bifo da çalışan bir arkadaşımın davetlisi olarak hele gidekde bi bakak ne yapıyorlar havasında bifo yu dinlemeye gittik, yalnız adamlar iyi çalıyordu hak yememek lazım tabii güzel ortam oldu finalde bir kaç hatunla tanıştık daha doğrusu tartışma tadında sohbet oldu, bunlar bizi beşiktaş ta ki fenizm ocağına çağırdılar yani bildiğin ülkücü abiler gibi rajon kestikleri için ocak dedim yoksa türkeşçi abilerle bi sorunumuz yok ama olabilir de şimdilik yok, neysem biz gittik bi gün merak ettim bu fenizmler ne eylerle nasıl eylerler bi bakalım dedik o da ne silikondan dildo yapıyorlar. neymiş efendim zevk orgazmiçni erkeğe ihtiyaçları yokmuş, dildo alacakları paraları var kavaşelerin ama bakın bizim ihtiyacımız yok erkeğe kendi emeğimizle kendiizi bilmem ne bilmeme ne bıdı bıdı konuştular.

dedim denediniz mi ? nasıl yani ! hani kontrol ettiniz mi randuman veriyor mu ? apışıp kaldı mal amk sen o dildoyu kullanırken hangi erkeği hayal ediyorsun o dildoyu arkadaşın suzanın mı soktuğunu hayal ediyorsun ? zevkin tavan yaptığında odaya giren ilk erkeğe vemiyor musun ? işte amk kadın milleti tam bir maldır maldan öte maldır.

düdüt: sözlükte ki genç femistler rahatsız.