bugün

yüzünde martı besliyormuş izlenimini veren kaşıyla, yaz sıcağında boğazlı kazak giyiyormuş gibi bir izlenim veren göğüs kıllarıyla, hepsinden de öte minicik penisiyle kızlara tavsiye verme hakkını kendisinde bulan bir kamilin ağzından dökülen değersiz sözlerdir.
götü kıllı erkeklerden tavsiye alın. en iyi kıl almayı onlar bilir de ondan.
bir an önce bi gundi bulup evlenin. zira doğum kontrol hapları falan iyice uzar o kıllar.

bi saniye lan, kezbana ne doğum kontrolü diyorum.
Bu sözlükte kız mı varki tavsiyesi olsun amk.
Kolları kıllıysa, saçları da gür ve parlaktır. o yüzden kötü bir şey değil. sir ağda yardımı ile 5 dk süren bir işlemle insan içine çıkabilecek duruma gelir.
Alışveriş arabası, yürüyen merdiven vb. Elektriklenmenin olduğu nesnelerden uzak durun. kıllar ahenkle dans ediyor amk.

Edit: görsel
o kıllardan kurtulun. Kız dediğin kılsız olur. Tabi kıllar seyrekse ve sarıysa sorun yok ama simsiyah olanlar hiç hoş durmuyor.
Türk vatandaşlığından çıkın. Hiçbir Türk Erkeği böyle iğrenç bir manzarayı görmeyi haketmiyor.
Siz erkeginizin gotundeki kili alin, o da sizin kol kilinizi.
Bundan rahatsız ol.
Aksi taktirde hiç bi tavsiyeyi takmayacaksın.
chp ye üye olun. evrime inandığınızıda söylerseniz sizi kanıt olarak öne sürerler. sonra bir bakmışsınız chp genel başkanı olmuşsunuz.
Asiri derecede kil varsa tabi alınabilir ama seyrekse kafaya takmayin.

ikincisi, O killari jiletle almayin sakin sakal gibi olur. Tanıyorum öyle birini.
Yok edin onları.
En mantıklısı sarartmaktır aksi takdirde sakal gibi çıkar.
insan kimse için değişmez. Eğer kendisi rahatsız oluyorsa zaten gereğini yapar uzun tartışmaya gerek yok.
görsel
Bitkisel:
- hamam otu yağı

Kimyasal:
- tüy dökücü krem
- tüy dökücü sprey

Bunların yanı sıra;

- lazer epilasyon
- ağda bantları
- epilasyon cihazı
- jilet

Bu kadar tavsiye verdim. Yine de almazsanız Allah belanızı versin artık ne diyeyim..
tavsiyeye falan gerek olmayan kızlardır.

fındık aklından bulup almıyorsa ölsün gitsin.

başka tavsiyeye gerek yok.
evlerinde oturup mastürbasyon yapsınlar, çıkmayın lan dışarıya.
Hemen öyle dışlanmaması gerekir ne o öyle evlerinde otursunlar falan.

Kışın çıksınlar mesela, ne de olsa uzun kollu giyiyorlar ister istemez, gözümüz görmüyor; ama yazın evet evlerinde otursunlar. birazcık hümanizm gösterdim.*
bilenmeyene doğru götürür bizleri.. neden diye sorar insan neden ?! taaamm tamm uzatmuyorum. annem o kılları onbeş günde bir ağdalasan kafi. üşenme hadi, o küçük orman gibi kollardan kurtul. hatta dur sana bir tavsiye vereyim, tüylerini aldıktan sonra bronzlaştırıcı güneş kremi kullan kollarına. ışıl ışıl ve şahane kokacak bak. eee bu gaza da gelmiyorsan git jiletle kendini annem.
ilk buluşmaya sakın bu halle gitmeyin.
(bkz: ilk buluşmaya kol kıllarını almadan gelen kız)
derhal kurtulun o tüylerden sevgili kızlar. zira dünyanın en güzel hatunu olsanız bile bir cansever' den farkınız kalmıyor o tüylü kollarla.
Eğer gerçekten rahatsız olacağınız derecedeyse alın yoksa kaşlarında bile kolunuzdan çok kıl bulunan her gördüğü kadına yavşıyan hayatlarındaki tek cinsel deneyimini parayla yaşamış olan ucubelerin laflarına bakıpta off bana kezban diyolar almalıyım felan demeyin.
kızlarda ilk baktığım yerdir ,
elimde olmadan tiksiniyorum..
güncel Önemli Başlıklar