bugün

kokoreç sever yazarların buluşma noktası. alkolden sonra veya gece 3te gelen açlık hissiyatını gidermenin en güzel yolu.
alkolden sonra veya gece 3te gelen açlık hissiyatını gidermenin en güzel yolu.
kokereç olduğu yerde bende her daim bulunurum.mükemmel bir lezzet.
bir kokoreç sever olarak olsa üye olacağım dernektir.

-ankara adına konuşuyorum, aoç kokoreçi iyidir olayı yalan gitmeyin yaklaşmayın bile. ankarada yediğim en iyi kokoreçlerden birisi güvenparkta gece 10 11 den sonra çıkan abidir. genç birisi öyle yaşlı değil, süt kuzudan yapıyor ve kafasına göre içine bir şeyler doldurup kokoreçi sulandırmaz. porsiyonunu bol tutar, ya dolmuşlara çıkan parkın içinden geçen yoldadır ya da dolmuşlardan biraz aşağı bir noktada tezgahını kurmaktadır.
yaz yaz beni yaz

derneklerinden biridir.
Uzun zamandır kokoreç yemediğimi bana hatırlatan dernektir. Takriben bir sene kadar oluyor. izmir usulü kokoreç sever olarak aralarına katıldığımdır ayrıca.
her türlü üye olacağım faaliyetlerine katılacağım dernektir.
O kokorecin içine ne katıyorlarsa doyma hissi yerine giderek daha da açlık hissettiriyor. Yedikçe yiyorsun sonra da.

Al işte şu saatte canım çekti.
ben de bu derneğe üyeyim. benim için gece gündüz yenilebilen, lezzetinden vazgeçilemeyendir .
Aralarinda one cikan bazi isimler kokorec orgutu nun alt kadrolarinda yer alma hakkina sahip olacaktir. Bize ulasmaya calismayin. Kokorec yemeye devam edin. Biz size ulasiriz.
en üzte beni yaz. dernek başkanı olmak istiyorum. hepinizi çiftliğe götüreceğim söz.
Her öğünde kokoreç yiyebilirim. Beni de yazın.
Birayla güzel gidiyor. (: