bugün

başlık kocaeli üniversitesi 07 elim açlık grevi olayları olacaktı. ama olamadı. neyse,

efendim bu güzide üniversitemizdeki yaklaşık 60 öğrenci bu açlık grevinde olan ne olduğu belirsiz şeyler için protesto mu ne yapmak istemiş. sonra güvenlik bunlara müdahale etmiş. 8 tane güvenlik görevlisi yaranlanmış, kimisi ağır.

ha bir de yemekhaneye gidip, orda adamlar aç sizde yemiyceksiniz diyerek sataşmışlar. yorum yok.

http://www.optimushaber.c...sitesi-karisti-91935h.htm
çevik kuvvetin de geldiği olaylarda 8 görevli nasıl yaralanmıştır şaşırtıcıdır.
akıllara schalke 04 olayını getirmiştir.
önceki gün ege üniversitesindekiler ile paralellik gösteren olaylardır. ve bu olaylara karışan kişilerin ne bok oldukları bilinmesine rağmen yok polise yok okul güvenliğine suç yıkmaya çalışanlar var. ulan beyinsiz! o insanlar müdahale etmese daha ne bok yiyecek o hayvanlar ama olur mu onlar üniversiteli gençler, onlar melek.

edit: o boklardan birisi de eksiledi. eksile lan ibne eksile göt oğlu göt. bozdum ağzımı gece gece.
Tamam adamları desteklemiyorum ama arkadaş izin verin yürüsünler çevresinde özel güvenlik yürüsün ne kavga olur ne bişey ya. Boşu boşuna bi çok insanın yaralandığı olaydır. Gözümün önünde bi kızın merdivenlerden düşüşü hala aklımdan çıkmıyor. Tam anlamıyla rezillikti ve üniversitede polisin ne işi var orası jandarma bölgesi. Bunu hala anlamadım ama neyse. Sonuç olarak bi çok öğrencinin okuldan atılmasıyla sonuçlancak olaydır.
Otobüsüme binmiş evime dönerken anneannemin arayıp bir takım uyarılarda bulunması ile haberdar olduğum olaydır. Ulan işte bu kadar etkiniz yok. Sınıfımda bolca bulunmalarından mütevellit bunların arasında tanıdıklarım da var. Birde gidip yemekhanedekilere sataşmışlar. Ah keşke orada olsaydım götürdüğün lokmaları ben
bilmiyor muyum yavşak. Rektör olacak koltuk sevdalısı budala sussun otursun öyle. Kimsenin huzurUnu kaçırmaya hakları yok bu öğrenci kılıklı teröristlerin.