bugün

koca sözlükte evlenecek erkek bulamamış kızla evlenmesi önerilir.
bu tarz sayfalara evlilik gibi büyük ve sorumluluk isteyen birşeyi düşünerek üye olan kişi, bugüne kadar hiç kız yüzü görmemiş kişiden farklı değildir.
bir insanın hayatındaki en boktan hayal kırıklığıdır herhalde ya da ona yakın bir şeydir,olayın saçmalığının dozu fazla geldiğinden kestiremiyorum tam olarak.
zuhal topal'ın ve esra erol'un sözlüğe üye olmadıklarının kanıtı.
aylar sonra sözlüğe gelip bir umut namuslu bir hanımkız bir mesaj atar da tanışırız, evleniriz diye pazar gününün yalnız ve hicranlı akşamında beni de iyiden iyiye ümitsizliğe sevkeden meseledir. 25 yaşında %100 bakir ve meslek sahibi doğulu bir erkeğim. mesajınızı bekliyorum
(bkz: montla sıç)
(bkz: behzat ç 22 15 de star tv de)
(bkz: izdivaç mı burası gardaş)
sözlük evlenme yeri olmadığı için gayet normal bir durumdur. niyeti olan yazarlara tavsiyem izdivaç programlarında yer almaları. ulusözlük yazarıyım dediklerinde talipleri bi'hayli fazla olacaktır.
18yaşında 187boyunda kalıplı unıversıteye hazırlanan bırtek gözlerinden ateş cıkartamayan benle tanışmak isterseniz,aşagıdan mesaj butonuna basmanız yeterli.
kendi kendine bulamıyorsan görücü usülünü denemek lazım. Anama ana diyecek diyorsunuz. Anne araştırır bulur. bu devirde kız bulmakta zor zanaat.
yazarın umutsuz vaka olduğunun göstergesidir.
asıl sorun olan sözlükte evlenecek kız aramak
koca dünyada evlenmek için kızı sözlükte aramak.
Çok güzel kızlar var tanıştığım, buluştuğum ve görüştüğüm kendileri de kabul eder ki hayatlarında bir dönem psikolojik sıkıntıları olmuş belki hala oluyordur, sanırım bu sözlük yazarlarında görünen sıradan bir durum.
Kadını erkeği yok.
Kısmeti bağlıysa demekki, sağlık olsun.