bugün

tedirginliğe ve paranoyaya yol açan durumdur.
ilginç türk çözümleri:
deliği kola şişesiyle kapatmak..
Onu düşünerek yaşayamayacığımız ihtimaldir. Çıksa tekrardan ilk bulduğu deliğe gireceği için oldukça sorun yaratır.***
hali hazırda bir havlu bulundurmanın gerekli olduğu durumlardan biridir. ıslak gelecektir. sevgiyle sarıp, kurutmak gerekir.
bize göt korkusu yaşatacak olan faredir. evet lan bildiğin göt korkusu işte. mecazi anlamda falan değil. neyse, götümüzü korumak için iki bacağımızın arasından sürekli lağıma bakarız; gelen giden var mı diye. aynı zamanda elimizi çabuk tutarız. çünkü fare her an çıkabilir. "zaman kötü kolla götü" ifadesini tekrar akıllara getirecek faredir aynı zamanda.
(bkz: göt korkusu)
alaturka tuvalet kullanilmasina sebebiyet verir. hic olmazsa vucudunuza degme riski azalir.
insana garip bir paranoya aşılayan alçak faredir. insan rahat rahat sıçamıyor da artık!
gördüğü manzara karşısında hayata küsecek faredir.
(bkz: final destination)
bu aslında taşağa alınacak kadar basit mevzu değil.niye diye içinden geçirmekle kalmayıp bunu dışa vuranlar için söylüyorum; bu korku ile ömürlerinin belirli dilimini heba etmiş insanlar biliyorum.hatta banyo veya hela terliğinin içinden çıkması olası hamamböceği korkusu ile yanıp tutuşan insanlar gördüm lan.

(bkz: hela terliğinin içinden çıkması olası böcek)
Pozisyonu iyi yakalarsanız süper bir oral seks tecrübesi yaşayabileceğiniz olay.
elinizde fenerle sıçmanıza neden olacak gergin durumdur.
bundan sonra kişinin makatında ikamet etmesi yüksek ihtimal olan faredir.
ağzına sıçılması yüksek ihtimal olan faredir.
köyde yaşayanlar bilir. evin dışında bahçede bulunan tuvaletlerde yaşanabilen durumdur. hatta yılan bile çıkan olmuştur.
dişlerini dökecek yeterlilikte sert taşağı olanlar için sıkıntı olmaz. göte gelince hemen büzüştür kaçmasın içeri.*
geleceği varsa göreceği de var olacak olan faredir. *
bir korku sebebidir. çocukluğumun favori paranoyası, ama uzun süredir aklıma bile gelmeyen, hatırladığımda ise eski bi dostu görmüş gibi telaşlandıran paranoya vesilesi.
biri aşağıda biri de yukarıda olmak üzere iki sıçanın bulunduğu ortamdır.
burada başlık sıçanların götüne girmesini temenni ettiğimiz fare.
(bkz: wc matik)**
fenadır. bi de bunların kedi kadar olanları var linkteki gibi. tc kimlik numarası falan çıkartılması gerekir.

http://www.youtube.com/watch?v=ieAmdixoJ4w&feature=related
o degilde, anilarimi deprestirdiniz aksam aksam. zamaninda kim oldugunu bile hatirlayamadim bir gereksizin yaptigi bir program vardi "sok" tu adi yanlis hatirlamiyorsam. o ibneler bu konuyu ele alip cocukluk yillarimi zorlastirmakta buyuk yol kat etmislerdi. bahsi gecen programimsida, tuvaletten patlamayla birlikte yengec mi fare mi bisey cikip adamin gotunu kapiyodu. burdan o programin yapimcisina, sunucusuna, sulalesine sesleniyorum. essekler siksin gotunuzu emi! ufak bir cocugun sicmaktan korkmasinin vebalini nasil odeyeceksinz obur tarafta ulan allahsizlar! yillarca o deligi gozleyerek sicmak ne demek bilirmisiniz! sikeyim belanizi.
oraya gelebilecek kadar yeteneğe sahip olduğuna göre splinter usta' dan başkası değildir o. korkmaya gerek yok iyi niyetli, sevgi dolu bir faredir.*