bugün

tekrar okumalarından haberi olmayan cahilleri rahatsız eder.
Zenginliğinin gösterişini yapan insanlardan daha itici bulduğum bir şey varsa o da bu tarz kitap, ders çalışma snapi vs. paylaşanlardır; lakin arkasından konuşmak keko demek doğru olmaz, belki de gerçekten elit ve kültürlü bir insandır, zamanında edebiyat yerine siyaset, müzik, tarih gibi bir alanla uğraştığı için klasikleri okumaya vakit bulamamış olabilir.
Öncelikle kitap okumak kişisel bir tercihtir, klasik kitap fotoğrafı koyunca kendini elit sanması veya elit tribine girmiş de koymuş sanılması aynı derece aptallık içerir. o yüzden Ben senin ağzına koparmadan 30 santim sıçayım müptezel. tek derdi birilerine giydirmek olan ve bunu son derece başarısız trolleyen birine saygı duymak mümkün değil arkadaş.

Klasik kitap fotoğrafını belki o hikayede kendinden bir şeyler bulduğu için koymuş olamaz mı? Herkesin kendince bir hayat hikayesi var. Haa karı düşürmek için yapıyorsa zaten okuduğu kitap sayısı beşi geçmeyeceği için yakayı ele verecektir.

Ama sen kalkıp o yaşına kadar neredeydin, 10 liraya indirimden almıştır gibi insanları hakir gören bu kafayla okuduğundan ne sikim anlamışsın ki taktik veriyorsun. insanları incitmek için neden bu kadar heveslisiniz takıldığım konu o, Aha lan ben okuyorum gelişiyorum bakın bunlar da ispatım diye paylaşan cahil ile senin aranda hiç fark yok lan. valla bak.

insanın kendisini geliştirmesi için yaş kriteri yoktur. Bir insan 30 yaşında okuma alışkanlığı edinebilir.