bugün

otobüsteyken yanınızda oturan kızla ayaktaki sevgilisinin oldukça samimi muhabbeti. öyleki cama yapıştım bugün.tek kişilk koltuğa ikisi birden oturdu.
yanımda oturan kişinin sakallarını hatır hatır kaşımalarına uyuz oluyorum o çıkardığı sesten nefret ediyorum insan içinde sakallarınızı kaşıyarak rahatsız etmek çok büyük kabalık.
beklemek.
kızların göster ama elletme tavırları.
iki kitap okuyup kendini bişey zanneden insanların, her olayda he durumda kendilerini ortaya atmaları durumudur.
kendilerine sanane diyesim çok gelir. onlar kendinlerini birşey sanarken farketmezler ama alakaya maydonoz durumuna düşerler.
bu tip insanlardan nefret ederim.
(bkz: dün boktun bugün koktun)diyesim gelir böylelerine. ama çoğunlukla diyemem. nedeniyse birgün işime yarayacaklarındandır.

not: (bkz: ben nasıl bir insana dönüştüm)
meşgale butonunun 23:40 te çıkması.
kafasını çalıştırmayan insanların davranışlarıdır genel anlamda.kafasını çalıştıran adamların hiçbiri kolay kolay adamı uyuz eden davranışlar yapmazlar.
tanık olarak mahkemeye davet ettirdiğin tanığın, konuyu unutması...
trafikte kaza olduğunda merakla bakan ve trafiği kilitleyen tipler.heleki kazayı yapan bayansa o trafik hiç akmaz.
gecenin bir yarısı sigaranın bitmesi. ne yapsak ne etsekte nerden bulsak.
bir şeyi birden fazla kez anlatmak zorunda kalmak. karşındaki adam öküzse zorlamayacaksın.
herşeyiyle emin olduğun bir konunun, gözünün içine bakıla bakıla inkar edilmesi..
uzun bi süreden sonra cafeden nete girip bu çip kurularının" mahammee allah kahretsin vuruldum, haysoo bak beni vuran beyaz çatıda dikkat et haa" şeklindeki counter strike nidaları. allah seni kahretsin lenn! tövbe ya rabbim tövbee.
final haftası olunan grip .
pazar günleri öğlene kadar uyuyacağınızı planlarken, sabahın erken saatlerinde kapınızın önünden 'simiiiiit çii' diye bağırarak geçen seyyar simitçinin sizi uyandırması.
sorumsuz insanlarla çalışmak.