bugün

bunlar erkeğin duygusal ilgisini ve zaaflarını gayet iyi çözmüş sadist ruhlu kızlardır. erkek kıskandıkça daha çok kıskandırır ,
kaybetme korkusu yaşayan adama kabus olurlar.
kız çantada keklik olmuş adamın artık heyecan vermediğini düşünür. adamın kıskançlık krizleri zamanla keyif verici olmaktan çıkmış, sıkıntı olmaya başlamıştır. artık elektrik almıyorum çok sıkıldım saaaandaaaan diyerek ayrılır.
amacı gerçekten ego tatmin etmek ise, dikkatleri üzerine çekecek biçimde abartılı giyinen, konuşan, cinsellik üzerine üstü kapalı çağrışımlar yapan kızdır. hanımefendi bir kız, oturuşuna, kalkışına, konuşmasına dikkat eder, hayranlık kazanır, bahsedilen isimlerinse gözleri fıldır fıldır döner.
dişisel gerizekalı insan modelidir efenim.
peşindeki abazaların ilgisinden uçarak, ben bu dünyanın en güzel, en zeki kızıyım,erkek arkadaşım bana köpek oluyor ha ha ha ha iddasındaki kızdır.
erkek arkadaşının daha çekici birinden ilgi görmesi ve ani terk etmesiyle ağlayan palyaço olurlar.
kıskandırıcam diye adamın güvenini sarsar, erkek ilk fırsatta kurtulmaya bakar.
kıskandırarak ego tatmin eden salak erkekten daha makbuldur.
kadın gençken huzur aramayabilir, güven üzerine kurulu bir ilişkiyi sıkıcı ve heyecansız bulabilir.

ama erkek güvenmediği kadını sevmez, huzurunu bozan kadına da saygı duymaz. duymak zorunda da değil.
acilen sniper la vurulması gereken kızdır. kendini akıllı sanıp kendince bir şeyler yapmaktadır.
nasıl olsa beni seviyor, bunda kredim bitmez, o zaman sürekli huzurunu kaçırayım, canına okuyayım ,ego orgazmları yaşayayım kafasındaki kızlar genelde aldatılırlar ruhları bile duymaz. dinsizin hakkından imansız gelir.
uçan tekmeyi hakeden kız.