bugün

hani isim vermesem de bu gerizakalı kitlenin kim olduğunu biliyorsunuzdur.

ısrarla, aldık işte yeaaa. bizim başkan çok zeki bedavaya getirdi transferi, siz şu kadara alamadınız biz bedavaya aldık diye kafa sikerler.

hayır dostum hayır, sizin başkanınız çok zeki değil siz süzme aptalsınız.
Lige ambargo koyan takımdan bahsediyor yazar.

Futbolcuyu satıp sonra ücretsiz kiralayan başkandan bahsediyor.
kiralık oyuncu transfer edildiğinde gerekirse kiralık sözleşmesi bitene kadar olabilecek bir satın alma opsiyonu bulunur istek dahilinde eklenir sözleşmeye.
bunun dışında oyuncu kiralanırken klübüne bir miktar kiralama bedeli ödenir ya da ödenmez, kiralık yollayan takımın biçeceği değere göredir, aynı şey oyuncunun maaşı için de geçerlidir, bir miktarını, hepsini ya da hiç maaşını ödemeden de kiralayabilir takım artık nasıl anlaşılırsa. uzun diye okunmayacak farkındayım okumayın yazıyorum ben.
Lige ambargo koyan ?

Göt zoruyla 2 kez şampiyon olan , uzay futbolu oynadığını iddaa ederken sikik kievden 6 - altı - six - yiyen takım mı ?

Güldürme beni 8taş .
aslında böyle başlıklar iyi oluyor.

altına girilen entryler sayesinde bunların ne kadar gerizekalı adamlar olduğu daha bi anlaşılıyor.
aslında böyle başlıklar iyi oluyor.

altına girilen entryler sayesinde bunların ne kadar gerizekalı adamlar olduğu daha bi anlaşılıyor.
aldığı her oyuncuya en az 5 milyon euro bonservis ödeyip futbolcuya da yıllık 3-4 milyon para verip,şampiyon olamayınca sezon sonu sözleşmesini feshetmek için alacaklarını 10 milyon euroya bağlamak için zırıl zırıl ağlayan takımın taraftarının anlayamayacağı durumdur.
sözlüğe mal girişleri yan taraftandır aslanım hadi bekleme yapma.