Ben burayı sandığın kadar önemsemiyorum. Ama hak ararken, Uludağ düzelsin derken başka sözlüklere
Gitmek (ki gittiğiniz yer salak salak adamların yönettiği bir yer ise) iyi niyet değildir.

Ve evet instela'da yazanların hala Şerefi olmadığını düşünüyorum. O cihatçı Ve kafa kesicilerin sözlüğünden dönmezsen sevinirim.
merak etmeyin, kısa zamanda yine burada olur.
doğruları ve yanlışlarıyla sözlük kalitesinin üzerinde ve kimi yazdıklarına emek harcayan bir yazar. (dı.)
hesabını silmek istiyordu kendisi sildi muhtemelen umarız döner.
(bkz: on birinci nesil silik)

iyi bir yazardı. yazılarını beğeniyordum. neden silindi acaba merak içerisindeyim.

umarım başka bir nickle tekrar gelir.

geçmiş olsun.

edit: ne çok nefret edeni varmış la adamın. a*cık kafalılara bak ya.
adam gibi adam gergin ataman.
hasta bir tipin bulaştığı düzgün yazar. abi dikkat et kendine uğraşma bu manyakla.
açtığım bir başlık altına insanların bana cinsel saldırıda bulunması çağrısını yaptığı bir fotoğraf eklemiş, anlaşılan o ki donuz listesine eklenmiş olmayı kendine yedirememiş kırıcı yazar.
moderasyondan bu şahsı çaylak yapması için gereken hareketi bekliyorum. lütfen insanların cinsel saldırıya uğratılması çağrısında bulunan bu ve bunun gibi şahısları engelleyin.

not: fenerbahçe, beşiktaş, troll seri eksileme ekibi iş başına ! eksileriniz beni korkutmuyor köfteler sizi.
(bkz: gergin ataman)

Doğrularıyla ve yanlışlarıyla iyi bir yazar.
o bir fenerbahçeli.
O bir kral.
Şahsıma yaptığı kırıcı bir çıkıştan ötürü donuz listemde bulunan üzücü köfte. Mutlu ama uzak olsun.

Not: gelsin Fenerbahçe, Beşiktaş, troll seri eksileme ekibi !

Edit: bu kadar az mısınız lan ? Hadi eksilesenize, korkmuyorum sizden.
Yazdıklarınızı da görmüyorum. Kudurun ! Çıldırın !
Yazdıklarını severek takip ettiğimiz zaten üç beş yazar varken onu da engelliyorsunuz ya helal olsun. Ben de uğramıyor sanıyordum meğer mevzu başkaymış.
daha geçen gün bir yazar şahsıma küfretti. adam hala yazmaya devam ediyor. ne çaylak oldu ne silik. bunun yanında formatı ihlal eden ( dert buysa) onlarcasını sayabiliriz. ama onlara dokunulmuyor. fakat her nedense sözlük moderasyonunun bu yazara karşı hassasiyeti var, sürekli çaylak yapılıyor.

böyle devam. yakında aklı başında kimseyi bırakmazsınız.
15 gün Çaylak olmuş. Üzüldüm.
Güzel ve anlamlı konulara sıkça değinen iyi bir yazardır. Böyle devam etmesi dileğiyle.
http://www.uludagsozluk.com/e/38331742/

Hala dolgun iri yumuşak memeler diyor ya hala! Biz seninle konuştuk?
http://www.uludagsozluk.com/e/38318019/

Şimdi de büyük iri dolgun yumuşak memelerin ilgi alanı olduğunu söyleyen yazar.

Bir kaç saat önce de "niye beni sevmiyor kimse niye benim adımı yazmıyor" diye ağlıyordu...

Kıyamam ya durumu gerçekten çok acıklı, gel buraya kafanı seveyim senin.
insan böyle sessiz sedasız, etliye sütlüye karışmayan , ağzı var dili yok, efendimi efendi bir insanı( ahahah) niye çaylak yapar bilmem ki.

şaka bi yana yokluğun belli. çabuk dön anarşik.
10 kasım gibi bir günde aramızda bulunamayarak bizleri üzüntülere sevk etmiş olan yazardır. yani dr harleen denilen trollcükle bugün de görüşme planlarınız vardı ?
Esprili adamdı, çok fazla konuşmuşluğumuz yok ama severim kendisini, uzun sürmez umarım çaylaklığı.
Çaylak olmuş olan yazar. 1 hafta önce yeni fark ettim kendisini. Sözlük formatına uymadığı yada başka yazarları rahatsız ettiği yok entrylerine kabataslak bakınca düzgün bir yazar. Başka durumlar var demekki. Umarım uzun değildir cezası.
(#38064017) neden gitmedi acaba? bu utançla buralarda dolaşmasan keşke.
babası yunan anneleri arap olanların sevmediği yazar.
evet, 2 tane entrysini okudum ve takip etmeye başladım.

çomarlar da olmasa haberimiz olmayacak.
Bir kral harlaus değildir.