bugün

arkadaş dersin en beklenmedik anda kazığını okkalı şekilde yersin. sevgilim dersin hayatın anlamını onda bulursun bir bakarsın terkedilip gitmişsin üstüne alay konusu bile olman yüksek ihtimal hele bir de sonuncusu ki en ağırı aile kazığı hani derler ya 'ailenden başka kimsen yok' oda yalandır babanla ters düş veya alkolik bir baba düşün sürekli evin içinde kavga hakaret ve huzursuzluk en ufak ağzını açtığında benim evim benim kurallarım olur fakat bunları güzelce örten etken vardır 21 y.y kuralı para! acıyorum çok parası olan insanlara arkadaşları para için mi yanında? bilemez
evlendiği/evleneceği kadın para yuzunden mi onunla beraber olmak istiyor?
ailede aynı şekilde fazla uzatmaya veya ahkam kesmeye gerek yok ama bunlar hayatın koca bir gerçekleri.
Aldatılmak..
Kendisine Fazla değer verildiğini hisseden herkes, karşı tarafın hislerine zamanla daha az önem veriyor. Birine ne kadar çok güvenirseniz, o kadar fazla ihanete uğrama ihtimaliniz oluyor. Bu sebeple her zaman kendinizi güvenceye alın ki, ileride daha az kırılasınız.
Kişi kendinden bilir işi sebebinden dolayı ötürü için falan filan fiş mekan amma lakin ve lakin ve fakat.
Yüz üstü bırakılmak.
Hayvanlara guvenebilirsiniz insanlara asla.
Kimseye güvenmemek olmaz güven biraz zaman alır.

Tam olarak kimseye güvenmem kime ne konu hakkında güveneceğim onu iyi bilirim.