bugün

özellikle annenin yokluğunda bir şeyler unutulduğunda gerçekleşen olaylardır.
birde bunların parmak ucuyla gezinenleri vardır ama bu durum akşam annenin durumu farkedip sert bir fırça darbesine maruz kalmayla sonuçlanır.
aceleniz varsa ve evde kimse yapicaginiz seydir. *
özellikle cep telefonu veya kalem gibi şeyler unuttuysan %99 gerçekleşecek eylemdir.
ev terliginin ustune ayakkabiyla basip, yere surterek gerceklestirdigim eylem.
dün sabah yedi buçukta tam evden çıkarken kitabımı unuttuğumu fark etmemle bu ihaneti yapmaya karar verdim. anneminde uyumasını fırsat bilerek ilk adımımı halıya attım her adımda kalp atışlarım hızlanıyordu, tam odama vardığımda ev telefonu çaldı. bayılacak gibi oldum. telefona koşsam yolda annem yakalayabilirdi. o anda önümden geçti telefona gitti. sabahın yedisinde gelen telefonun telaşıyla fark etmedi beni tabi korku sonrası gelen rehavet kapladı beynimi ve usulca okula doğru yol aldım. bu arada arayan yanlış numara çıktı, küfrü bastık tabi.
benim annem o kadar kriminal idi ki hemen anlardı eve ayakkabıyla girildiğini. kendine has olay yeri inceleme teknikleri vardı. bir keresinde ayakkabı izinin etrafını tebeşirli cizmişti.
Telefon, saat ve ya yanimiza almamiz gereken ama almayi unuttugumuz nesnenin sebep oldugu eylemdir.
Iyi ki gormuyorlar bu yazdiklarimizi.