bugün

(bkz: sen kilo mu aldın)
Yüzümde güller açtıran bir soru cümlesi.

"Ya ciddi misin? Bilmem olabilir hemen tartılayım ehehehe"
Tamamen karşındaki bozulsun üzülsün diye söylenir. Ben yapmam ama yapanlar çok fazla.
Kilolu olan kişi de hüzün ve sinir oluşturan, zayıf kişiler de ise mutluluk ve sevinç uyandırıcı soru.

tartıların gösterdiğinin önemi yoktur önemli olan bu soruya karşı hislerinizdir.

bu soru sorulduğunda sinirleniyorsanız kilolusunuzdur, eğer şişko olmanıza rağmen bu soruya sinirlenmiyorsanız iflah olmaz bir camışsınızdır.

buna rağmen hala kendimle barışığım, ben kendimi böyle seviyorum yalanlarınıza kendiniz bile inanmazsınız, eğer inanırsanız bunlar kendinizi kandırdığınızdan dolayı psikolojik sorunlara sebebiyet verir. çünkü en büyük psikolojik sorunlar insanın kendisine yalan söylemesiyle ortaya çıkar. Eğer kiloluysanız da evet hayvan gibiyim ve kendimden nefret ediyorum diyin bu durumda en azından psikolojik sorunlar yaşamanız başlamadan engellenir.gerçek mutluluğa bir adım daha yaklaşırsınız.

tabi zayıflar için bir şey fark etmez. zayıf olan kilolu gibi hissetmeye çalışsa da, bu onun sadece kendi çapında eğlenen minnoş bir insan olmasına sebebiyet verir. çünkü zayıflık, metobolizmanın sağlam çalışmasından dolayı olur. bu bir sağlık göstergesidir. spor yaparak bu artı durumu daha da iyi hale getirebilirsiniz.
yes ay dozont.
Sensin o.
Verilebilecek alternatif cevaplar:

- bu öğünü fazla kaçırdım ondan

- yok tişörtten öyle duruyor.

- ben almıyorum abi 3 senedir aynıyım

- biraz almış olabilirim akşam yemem dengelerim.
Bunu bir kıza söylerseniz kesin tartışma sebebidir. Trip yemeniz kesindir olasılığı yoktur. gerçekten aldım mı? diye defalarca sorup sizi bunaltacaktır. En zayıf kıza söyleseniz bilene aynı tepkiyi verir kızlara söylenecek en kötü cümlelerden bir tanesi söylemeyin.
Uzun zaman görüşmemiz arkadasalardan duyduğumuz ilk cumledir.
Yes i am donuts.
Hafif göbek yaptığım doğrudur.
Valla billa kilo almadım hakim bey. *