bugün

no entrance! girilmez!

çarpa çarpa yıka yıka girmek farz olmuşken bana, hiç bir engeli, yasal uyarıyı ve senin "yapma" deme tavrını tanımıyorum. çünkü, "yapma" derken sesindeki iç derin anlam "hadi artık'ın" taa kendisi.
şimdi dudaklarım aşk tükürürken sen ve ben pembe pembe hayali yazılarla bulutlar devşiriyoruz. gözlerimi mecburen kapatıyorum ki içimdeki arzu daha da filizlensin. kilitorisinin en hassas yerlerinden dilimle patinaj yapmak içimdeki şuh zincirleri kopartıyor halka halka. gözlerindeki zevki anlamanın hesaplarını yapıyorum ama beceremiyorum. iniltilerin arasında kaybolurken dilim, ince sızı derecikleri bedenimin tam orta yerinde toparlanıyor. kapakları kapatılan setlerle çevrilmiş barajım artık sabırsız. aşağıya dökülecek çağlayanımın gönüllü ön neferi artık michelin kış lastiği oluyor. kontrolsüz güç, hırs ve tutku...
şimdi sen güzel dilber: dudakların yavaşça aralandığında anlıyorum ki kilitorisini kapatmak istiyorsun. dudaklarımla kapattığım dudaklarının görüntüsünün bir benzerini yapmamı isteyen gözlerindeki yakarışı görüyorum artık. kontrolsüz gücümü kontrol etmek, terbiye etmek, kilitorisine bastırmadan sadece okşayarak, sadece heybetini düşünerek orgazmlar silsilesine kendini hazırlaman... işte bütün bunları yapabilmen türbanına saygı duymamın en büyük sebebi.
+ tatlım, sen artık sen değilsin!
- ahhh, kimim ben?
kilitoris..

kilit orisi...

bu arada, mesele türbanlının klitorisini penisle kapatması sanırım? mesele turbanlı olması yani? yoksa başlığın kilitorisini (kilitoris ne lan) penisle kapatan kadın olmaması neden sorun teşkil etsin?
(bkz: sonra birden uyandım)
güncel Önemli Başlıklar