bugün

(bkz: Her nefis ölümü tadıcaktır)
bilmiyor musunuz ki, bazıları asıl öldükten sonra doğarlar.
(bkz: al birini vur ötekine)
şahsi olarak katılmadığım önerme.
bence tüm cemaatciler ölmeli bu cemaatciler yüzünden ülkemiz hem ekonomik hemde kültürel olarak gerilemeye başladı.
saçmalamaktır. hayır adam öldü, tamam her neyse. yorum yapmıyorum. fetullah hoca mıdır nedir, pek ilgi alanıma girmez. ikisi de hatta ilgi alanıma girmez.

fakat, saçma saçma "keşke şu olacağına bu olsaydı, şu öleceğine şu ölseydi" gibi söylemlerde bulunmak ancak hayalperestliktir.

ayrıca; kusura bakma ama (bkz: liseli detected)
rus ruleti mi oynadılarki bunlar erbakan kaybetti ama yazık keşke feto kaybetseydi. keşke erbakan öleceğine bizim hıdır dede ölseydi. keşke defne joy öleceğine pascal nouma ölseydi. anaokulundaki çocuk söyler bu lafları.
sanmıyorum ki cenazesi türkiye topraklarına gelir, onun için ülkenin dört bir yanından uçak seferleri düzenlenir washington a.
(bkz: dedem giderdi)
durum şöyle ki; bir vatan aşığı olan erbakan yerine, neye kime hizmet ettiği belli olmayan ( belli olmayan dediğime bakmayın adam bariz cia itirafçısı ) fethullah hocanın ölmesini ifade eder.

erbakan öldü türkiye gerçek bir devlet adamını kaybetti, ama feto ölse ne kaybederdi. hiç. sadece hiç.
daha hayırlı olacak ölümdü.
ikisini de sevmem, ikisine de günahımı dahi vermem, ikisinden de inanılmaz nefret ederim ama yine de ölmelerini isteyemem. çünkü o zaman kendi amaçları için her türlü pisliği mübah sayan onlardan bir farkım kalmaz. ölüm öyle basite indirgenecek bir şey değildir. herkesin ailesi, yakınları, sevdikleri vardır. ama tabi inanıyorum ki yaptıklarının hesabını da bir şekilde vereceklerdir.
yaşlanmıştı artık ve böylesi yazılmış demek ki. ancak dürüst ve millet için çalışan bir adamdı. memurların spartacusuydu.
hiç bir şeyin fark etmeyeceği olaydır. Çünkü ülkemizde ölen insan kıymete binmektedir.