bugün

denir (+): karşındaki erkeğin kendisiyle ciddi düşünmediğini anlayınca abimli kardeşimli konuşarak araya mesafe koymaya çalışan kız kezbandır. Kamyoncu üslubunu kullanmadan da bir erkeği reddedebilirsiniz kezolar. Hatta  bir erkeğin gururunu daha etkili şekilde kırmanın yolları da var. meraklısına özelden anlatırım.

denmez(-): Üst üste mesajınıza cevap vermeyen kız kezban değildir baylar. Sadece sizi beğenmemiştir ve bununla yüzleşmeniz gerekiyor. Tek mesaja cevap vermeyen kızın ise binbir türlü sebebi olabilir. Emin olmak için ikinciyi atın. Ha ben bazen beşinciyi de atıyorum. o benim yüzsüzlüğüm. Hatta birazdan bi tanesine altıncıyı da atıcam.

denir(+): elimi sallasam ellisi diyen kız kezbandır. tek dayanağı vasat erkeklerin abazanlığıdır ve kendisine gelecek o 50 herifin bir tanesi bile sana fayda etmez kezo.

denmez(-): Evlilik dışında seks yapmak istemeyen kız kezban değildir. Çoğunuzun annesi böyleydi, ibnelik yapmayın.

Denir(+): Öte yandan sana evlilik dışında seks yapmak istemediğini belirten kız, bekar olduğu halde başkasıyla seks yapıyorsa kezbandır. iki yüzlüdür. Duruşun olsun kezo.

Denmez(-): Sizi reddeden kız kezban değildir. Sizden hoşlanmayan kız kezban degildir.

denir(+): "sana asla vermem" diyerek reddeden kız kezbandır. Çünkü vermek ne amına koyim.

denir(+): Siklenmeyince "benden sana ekmek çıkmadı diye kızdın değil mi" diyen kız kezbandır.
Aslında benden sana ekmek çıkmaz diyen kızların tamamı kezbandır. Gerçek kadınsılığa sahip hanımlardan bu tabiri bir kere bile duymadim.

denmez(-): ben yakışıklı/kaslı/uzun boylu erkek seviyorum diyen kız kezban değildir. Bu şartları sağlayan bir erkekle birlikte olması için kızın güzel olması da gerekmiyor. Çoğunuz tipinize bakmadan film aktrisleriyle fantezi kurmayı biliyorsunuz, çüksüzler.

denir(+): kaslı erkek görünce "kaz gibi", kassız erkek görünce "çöp kol" diyen kız kezbandır. Ne istediğini bilmiyorsun kezo.

denir(+): ilk zıtlaşmanızda, ilk haklı eleştirinizde "bu bana yürümüştü yüz bulamadı diye öfkesini kusuyor" diyen kız kezbandır. hayatım, bir erkek sana yürüyebilir. Ve yürüdükten sonra da sende bulduğu eksikleri suratına çarpabilir. Bir erkeği reddetmen seni alakasız bir tartışmada daha haklı yapmıyor.