bugün

o küçücük, bahtsız sabinin zihnine kazınmış, michelin figürü kadınlarla yaşanmış, ibretlik gerçeklik.

şu virtual ortamda, darp almış egolarıyla, kızlara ''kezban'' yaftasını yapıştırıp, kız, kadın, bayan hangi sıfat olursa olsun, aşağılama, kötüleme gibi eylemlerle kusan ne çok xy kromozomu var görüyorsunuz değil mi?

böyle davranmalarının sebebi nedir biliyor musunuz?

bu yavrucukların, ilk kadın keşfini, anneleri ile birlikte gitmiş olduklar hamamda yapmış olmaları en büyük sebep.

aralarında ''yok yeaa, ben hiç hamama gitmedim ki'' diyenler çıkacak biliyorum.
sizlerin de, annelerinizin, altın günü toplantılarında, selülit muhabbetlerine, ağda tariflerine ve kocalarının yapmış olduğu öküzlüklerle ilgili anlatımlara, kulak kesildiğinize eminim. hamamcıların durumu biraz daha ciddi tabi, onlarınki kronik bir vakaya dönüşmüş durumda.

ne kötü bir deneyim?

düşünün, totoşları airbag gibi, göğüsleri boyunlarına dolanacak büyüklükte ve sarkıklıkta, yağları katman katman, tek muhabbetleri, kıl, ağda, göbek taşı sırası kavgası olan, 50 yaşın üstündeki kadınlar.

yani bu çocukların bilinçaltlarına öyle kazınmış ki bu michelin figürü kezban teyzeler,
20 yıl sonrasında dahi, hem kel, hem fodulluğuna bakmadan, özeleştiri yapamadan, o flu mercekli bakış açıklarıyla, hepsi aynı şeyi gördüğünü iddia ediyor ve söylüyor. kıllı, yağlı, bodur ve çirkin kızlar...

oysa ben ve kusursuz ve muhteşem olarak yaratılmış diğer kadınlar, kızlar, etrafta bir dolu taşşşş gibi hatunlar görüyoruz, keza aynaya baktığımızda da.
bu kadar güzel xx kromozomlu yaratıklar varken, bu erklikleri darp yemişlerin gözlerine inen perdeden bihaber, şaşkınlıkla davranışlarını seyrediyoruz.

velhasıl bu çocuklar, ergenlik döneminde dahi ihtimam olurken gördükleri, yağlı ve kıllı, siluetler.
offff, ne acı...

e tabi yıllarca kadınlardan, sıtkı sıyrılan xy kromozomları, hayata bir isyan, bir başkaldırı ile xx kromozomlarından ilgileri kaymaya başlıyor xy'ye doğru ve bunu kimseye itiraf edemiyorlar.

hep bir düzeliriz umudu taşıyorlar ama biliyorsunuz ki; eşcinselliğin terapi ile tedavi edilebileceği gibi bir konu 2001'de yıllarda amerikalı çılgın bir profesörden geldi, 2010'da parkinson hastalığına yakalanıp kuyruğu titretince, bunun bir hata olduğunu dile getirip, özür diledi.

son kertede; bunun tedavisi ne yazık ki yok, erkliği sekmiş, şirin topikler. artık bunu, orda burada, kadınlara, kezban sıfatını yapıştırarak, eşcinselliğinizi gizlemenin bir manası da yok.

bize, yine birbirimizden fayda var diyerek, dost elimi uzatıyor, kezban fobisi olan tüm eşcinsel şirin topiklere, estee lauder signiture lipstick ve l'oreal paris true match gibi kaliteli makyaj ürünlerinden hediye etmek istiyorum.

ama aralarından seçeceğim, en şirin topike; advanced night repair hediye edeceğim.

hadi, hemen, şimdi, belli edin kendinizi,
şifremiz kezban, ben anlarım sizin ne demek istediğinizi.