bugün

Guleryuzlu, nazik bir kiz olduğunuzu değil de sizin kendisinden hoslandiginizi dusunerek olmayacak hayallere kapilan erkeklerdir.

Çocuklar, büyüyün artık yaaaa.
(bkz: Güldü demek ki verecek)
Bana gülümsediğinde hiç tanımadığım bir kadın yanlış anlamıyorum aşık oluyorum o kadına hatta size şöyle anlatayım durumu; bir gün okuldayım oturuyorum bir kadın güldü selam verdi kafasıyla ama net tanışmıyoruz hiçbir şekilde, göz göze gelince yaptı sonraki gün oldu bu sefer merdivende karşılaştık günaydın dedi yine güldü bir iki derken 1. Haftanın sonunda bu durum benim okadar hoşuma gitmeye başladı ki anlatamam hep göreyim hep gülüp günaydın desin istedim ama eminim bunu art niyetle falan yapmadı tamamen samimi yapısından kaynaklanıyordu. sonra bir gün dayanamadım günaydın dedikten sonra bir sarıldım ama yok böyle bir sarılma böyle içinize bastırmak kalbinize sokmak istersiniz ya öyleli bir şey işte sonra o kadına aşık oldum şuan çok yakın bir arkadaşım aynı zamanda. iyiki bana günaydın demiş iyiki hiç bir beklentide olmadan gülümseyen kadınlar var hayatımızda!