bugün

gece boyu beynimi kemiren eylemdir. Her sabah bindiğim minibüste aynı şeylerin başıma geldiğini düşündüm.

Cam kenarına oturup, kulaklığımı takıp yolu izlerken başıma geleceklerden habersiz arkadaşlarımla yazıştığımı, düşündüm. Ön taraftaki 3 orospu çocuğunun ben hakkındaki planlarından haberim olmadan yolu seyrettiğimi hayal ettim. Minibüsün güzergahından çıkıp başka bir yola girdiğini bile farketmediğimi, sapkın sapkın bir gözün beni süzerek yaklaştığını, çığlıklara karışan gözyaşlarımı düşündüm.

Belki de bu kızcağız, başına bunlar gelirken inşallah öldürürler diye dua etmiştir. Aksi halde yaşamak ne güç olurdu.. kim bilir?

Verilecek cezaya gelince; her şey ödül olur bu şerefsizlere. Aynı şekilde öldürülmeleri haktır, Doğru olandır.

Erkek olduğumdan utanmıyorum. Hapiste, bunlara en iyi cezayı yine erkekler verecektir. Utandığım tek şey Bunlarla aynı havayı solumak.

Tez zamanda gebermeleri dileğiyle.

Edit:imla.
Yapamadığım düşüncedir. Daha ilk sahnede gözüm doluyor. Aldıkları her nefes haramdır. inşallah intihar edip, bombok düşünceler içinde geberirler.
ne kadar cabalasak da hissedemeyiz ozgecan'in cektiklerini. ama en azindan cocuklarimizi duzgun bireyler olarak yetistirebiliriz. aslinda turkiye gibi bir yer de cocuk da yapilmaz ama.
Bu ülkede yaşamak istemiyorum. Her sabah hazırlanıp ise gittiğim de acaba bir şey olur mu diye düşünmek istemiyorum. Eve 10 dakika geç kaldığımda ailemin endişelendiği bir ülkede yaşamak istemiyorum. Küfr etmek istiyorum bağıra bağıra. Lanet olsun size pislikler.
daha kötüsü özgecanın yerine anne/abla/kardeş/sevgiliyi koymaktır.
çok da gereği yoktur.

yarın bir gün başımıza gelmesi an meselesidir. şansa yaşıyoruz. bugün gözleriyle süzen adam yarın "şş bağırma lan" diye ağzınızı kapatabilir.

bu amına kodumun ülkesinden kurtulmaya az kaldı.
biz burada kendimizi onun yerine koyamıyoruz bile, o can bunları yaşadı.

belalarını bulsun bunu yapanlar.
ne olur bu sefer adalet yerini bulsun.
Hayal bile etmek istemiyorum bir erkek olmama rağmen, düpedüz orospu çocukluğudur.

(bkz: Orospu çocuğu olmak)
güncel Önemli Başlıklar