bugün

SıkÇa rastladığımız tezgahtar tipidir.alışveriş yapmak iÇin gittiğiniz mağazada fiyatlara bakınca kıÇınızın dibinde biter.Çok garip bir hareket yapmışsınız gibi üstünüzü başınızı süzer.bugün bunlardan birine rastladım.ıphone 5'i bir deneyeyim dedim.girdim mağazaya.denedim.fiyatı sordum. 4400 tl dedi.yuh bu ne fiyat deyince geveledi bişeyler.tabii bastım kahkahayı ve dedim ki:790 lira maaşla Çalışıyorsun 4400 tl sana az geliyor.yarım yıllık maaşın o senin.ne mi dedi ? Utanmıştır sanırım.
eziktir işte adı üstünde! bir de bunların poponuzun dibinde bitme nedeni sizi kendi müşterisi gibi gösterip aylık prim almaya çalışmasıdır! bildiğin kaçıyorum psikopat yine arkamda beliriyor! salak ya!!!

not.her mağaza çalışanı da üstüne almasın canım! iyiler de var! eksileyen sana söylüyorum! *
bütün gün sanki alabilecekmiş gibi iphone 5'in özelliklerini sorup, kulaklık alıp çıkan gerzeklerle uğraşıyordur.
Iphone 4s sahibi olan biriyle konuşuyordur.görevi kimin ıphone 5 alıp almadığını sorgulamak değil müşteriye yardımcı olmaktır.bu uygunsuz hareketi savunanlar olduğuna göre ulu sözlükte ayak takımı Çoğalmış anlaşılan.
geçen gün yeniden rastlaştığımız karaktersizdir, uzun zamandır unutmuştum varlıklarını. bozdum ama tahammül etmedim.
Genelde cahil türk kızlar ıdır.
Yaziktir. Bir de " biz oyle bir urun satmiyoruz " , " depodan getirteyim mi " tadinda yonetici havasi katarlar kendilerine. Zaten artik tezgahtar da kalmadi, "satis temsilcisi" oldu hepsi.
Genelde müşteriye karşı güler yüzlü davranmaz.
Mağazaya girdiğinizde ilk baş uzaktan süzer sonra direk gelip " ilgilendiğiniz bir model var mı yardımcı olalım" der. Sonra şu telefonu anlatır mısınız? Dediğinizde " Aaaa o telefonda Android işlemci" var diyerek ne kadar da bilgisiz olduğunu ortaya koyan kişiliktir.